امروز: سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 1076
نسخه چاپی
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

وضع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در قم خوب و امیدوار کننده است

آیت الله محمد رضا آشتیانی: موجی در شهر به وجود آمده و بخشی از مردم، پیگیر موضوعات مربوط به جبهه مردمی هستند./ حرکت و جنبش خوبی در قم و در حوزه علیمه به وجود آمده است./ اگر به همین صورت پیش برویم و برنامه‌ها طوری باشد که مردم در جریان قرار بگیرند، بسیار موثر خواهد بود./ جامعتین، موجودیت کلی جبهه مردمی را پذیرفته‌اند و دائم موضوعات مطرح شده در جبهه مردمی را  رصد می‌کنند و لحظه شماری می‌کنند تا ببینند جبهه به چه نتیجه‌ای می‌رسد. اگر مطلوب و واحد برسیم، همکاری هم خواهند کرد.

آیت الله محمد رضا آشتیانی عضو شورای مرکزی “جبهه منا” در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی وضع جبهه مردمی در استان قم و به ویژه در حوزه علیمه را خوب ارزیابی کرد و گفت: از روزی که نخستین جلسه شورای مرکزی جبهه مردی نیروهای انقلاب برگزار شد، تا امروز مردم مدام با ما در تماس و پیگیر موضوعات مطرح شده در جبهه مردمی نیروهای انقلاب هستند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان قم، در پاسخ به این سوال «از آنجایی که شهر مقدس قم اهمیت فراوانی در انتخابات ریاست جمهوری دارد، وضع جبهه مردمی در استان قم را چطور ارزیابی می‌کنید»، گفت: اگر قرار به بررسی دقیق وضع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی باشد، باید به این نکته توجه کنیم که شهر به شهر و استان به استان این موضوع ممکن است در نوسان باشد اما آنچه راجع به قم می‌توان گفت، این است که موجی در شهر به وجود آمده و بخشی از مردم، پیگیر موضوعات مربوط به جبهه مردمی هستند .

آیت الله محمد رضا آشتیانی افزود: از روز پنجشنبه‌ای که نخستین جلسه جبهه تشکیل شد، علاقمندان به جبهه، مرتبا با ما در تماس هستند و استمزاج می‌کنند که چه اقدامی باید انجام دهیم؟ وی ادامه داد: خوشبختانه حرکت و جنبش خوبی در قم و در حوزه علیمه به وجود آمده و علاقمندان دائما دنبال این هستند تا موضوع دچار مرور زمان و به قول عموم مردم فضا سرد نشود.از این رو وضع جبهه مردمی در قنم خوب و امیدوار کننده است.

عضو شواری مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، تاکید کرد: اگر به همین صورت پیش برویم و برنامه‌ها طوری باشد که مردم در جریان قرار بگیرند، بسیار موثر خواهد بود.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان قم، در پاسخ به طرح برخی شبهات مبنی بر ناتوانی جبهه در رسیدن به کاندیدای واحد که رقبای جبهه مردمی این روزها مطرح می‌کنند و دلیل آن را فقدان اتحاد و انسجام در جبهه، تبلیغ می‌کنند، هم گفت: از این بحث‌ها در فصل انتخابات فراوان است. این موضوعات همیشه مطرح بوده و هست هر گاه بحث از گزینش نامزد برای حضور در   انتخابات به میان آمده، این حرف‌ها هم به میان کشیده می‌شود، ام آنچه اهمیت دارد، این است که مسئولان جبهه و افرادی که نقش و کارایی در این موضوعات دارند، باید پاسخ مستدلی به این حرف‌ها بدهند و با منطق و درایتی که  تا کنون داشته‌اند، کار را پیش ببرند؛  این درایت در نیروهای جبهه مردمی بوده و هست. به گفته آشتیانی، کسی باور نمی‌کرد که از سراسر کشور ۳هزار نفر آنطور با شور و اشتیاق در مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حضور پیدا کرده و همکاری کنند. همان زمان هم  عده‌ای ان قلت می‌آوردند که حالا این موضوعی بوده که بین چند نفر مطرح شده و مثل جرقه، به زودی از بین می‌رود اما دیدیم که موضوع با قوت پیش رفت و عملی شد. این شبهات هم مدیریت خواهد شد و به نتیجه مطلوب می‌رسد.

آیت الله محمد رضا آشتیانی، جامعتین، موجودیت کلی جبهه مردمی را پذیرفته‌اند و دائم موضوعات مطرح شده در جبهه مردمی را  رصد می‌کنند و لحظه شماری می‌کنند تا ببینند جبهه به چه نتیجه‌ای می‌رسد. اگر مطلوب و واحد برسیم، همکاری هم خواهند کرد.

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. سلام علیکم
    چرا از برخی شهرستانها جهت حضور در بین سه هزار نفر نشده و خیلی از شهر ستان ها از اظهار نظر در انتخاب شورای مرکزی سهمی نداشتند ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.