امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 132
نسخه چاپی

مهدی محمدی

مهدی محمدی

هیأت‌مؤسس «جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» قبلاً چکاره بوده‌اند؟

مهدی محمدی جوانی است که بسیاری او را با عنوان کارشناس و تحلیلگر راهبردی سیاست خارجی و سیاست داخلی می‌شناسند.

وی که از روزنامه نگاران و فعالین رسانه‌ای کشور است، با قلمی راهبردی مسایل کلان کشور را برای عموم جامعه بیان نماید. محمدی فعالیت رسانه ای خود را از روزنامه کیهان شروع کرد و در این روزنامه، به عنوان دبیر سیاسی و یکی از سرمقاله نویسان شناخته میشد.

محمدی در زمان مذاکرات هسته ای در زمان دبیری سعید جلیلی بر شورای عالی امنیت ملی، سمت مدیر رسانه‌ای تیم مذاکره کننده را دارا بود؛ تحلیلهای او تا کنون توانسته موجی از مطالبه و گفتمان را در میان اقشار مختلف مردم بوجود آورد.

تاکنون تعداد زیادی از یادداشت های وی در سرمقاله روزنامه وطن امروز به چاپ رسیده و بسیاری از تحلیلگران از مطالب پایگاه ایران هسته ای که گفته می شود زیرنظر وی اداره می‌شود، در مباحث خود استفاده می‌کنند.

وی همچنین در فضای مجازی هم فعال بوده و به عنوان نمونه کانال تگرامی وی که بخشی از تحلیل های خود نسبت به مسایل مختلف را در آن منتشر می‌کند، بیش از ۳۱ هزار دنبال کننده دارد.

۱۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. باسلام وارادت ،حضور شما بزرگوار دربین این گروه مایه نشاط و امید به آینده و جوانگرایی این جبهه می باشد ،و خواهد توانست استراتژی جبهه را به خوبی ترسیم نماید.من به عنوان یه فرهنگی و استاد دانشگاه آماده هرنوع همکاری می باشم دست شما را می بوسم .مراقب انقلابیون کاسب و خسته باشین که سفیران تفرقه و سستی در بین نیروهای انقلابی هستند.
    هواداران اصلی شما طبقه محروم و گمشده در جامعه می باشند. امیدوارم فعالیت این جبهه روز به روز از مشروعیت سکولارهای قدرت طلب و افراطیون جبهه اصلاحات بکاهد و کارآمدی فرزندان روح ا..بر ملت محرزتر گردد. باسپاس

  2. سلام لطفا سوابق تحصیلی و اجرایی آقای محمدی رو بنویسید. تنها چیزی که از ایشان میدانیم این است که مسائل را به خوبی تحلیل میکنند. اما از سوابق تحصیلی و سوابق اجرایی ایشان اطلاعاتی در دست نیست.

    1. این چیزی است که همه دنبالش هستن ولی چیزی عایدشون نمیشه چون خلاهایی در این زمینه وجود دارد ویکی پدیا به یه مطلب در این مورد پرداخته

  3. با سلام وآرزوی موفقیت روزافزون شما پیروزخواهیدچون تمام اقشارمحروم جامعه همراه شماهستندوشماحرف حق ودل مردم رامیگویید

  4. باسلام
    خدا نگهدار شما وهمفکران شماباشد، امیدوارم باتوکل برخالق هستی و باوحدت بی بدیل در جبهه مردمی ومسدود کردن روزنه نفوذ نااهلان ونان به نرخ روز خوران پیروز وموفق وسر بلند باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.