امروز: سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 1334
نسخه چاپی
میرتاج‌الدینی،

نگاه جبهه مردمی نیروهای انقلاب احیای ارزش‌های انقلاب و پیگیری مطالبات مردم است

حجت الاسلام میرتاج‌الدینی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی وحدت و انسجام خوبی بین نیروهای انقلاب ایجاد کرده و نگاهش احیای ارزش های انقلاب و پیگیری مطالبات مردم است.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی معاون اسبق پارلمانی رئیس جمهور وعضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به عملکرد جبهه مردمی، وحدت و انسجام ایجاد شده توسط جبهه را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک تشکل تکامل یافته با ایده های نو و تحول آفرین است و توانسته بدنه تشکیلاتی خودش را بین مردم گسترش دهد و فراتر از جریان های سیاسی حرکت کند چرا که همه طیف اصولگرایی گذشته را در بر گرفته و هم شامل افراد جدید می شود و نگاهش احیای ارزش های انقلاب و پیگیری مطالبات مردم است.

وی هدف تشکیل نشست های این جبهه را صورت گرفتن بحث های کارشناسی خواند و تصریح کرد: یکی از این نشست‌ها نشست هماهنگی ستادهای استانی و اقشار جبهه مردمی بود که این هفته برگزار شد. آنطور که برنامه ریزی شده در این نشست ها هماهنگی های لازم بین مجموعه ها و تشکیلات جبهه مردمی شکل می گیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت نشست هایی چون نشست استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب که دوشنبه برگزار شد، گفت: در نشست استانی اساتید جوان دانشگاهی آمدند و به بحث های اقتصادی و سیاسی پرداختند و مواضع جبهه در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

وی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را محل امید برای مردم خواند و خاطر نشان کرد: با توجه به نارضایتی عمومی که از دولت وجود دارد جبهه مردمی نیروهای انقلاب به یک آلترناتیو شرایط موجود تبدیل شده است مشکلات اقتصادی از قبیل بیکاری، مشکلات معیشتی مردم آنها را دلسرد کرده بود که جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بر خواستن از دل مردم امیدی برای فعالیت سیاسی جدید برای روی کار آمدن یک دولت جدید است.

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. باسلام اگه اصولگرایان متحدشوید‌با اختلاف رای بسیارزیاد دردور اول انتخابات پیروزخواهیدشید چون دولت فعلی درزمینه اشتغال و وضعیت معیشتی هیچ کارخاصی نکردورود چندهواپیما وآمدن هیات های خارجی هیچ اشتغالی درمناطق دورافتاده ومحروم ایجادنکرد تازه کدخدا آمریکا گستاخ ترشده وبیشترتحریم میکنه وبیشترتهدیدمیکنه مردم ازتهدیدآمریکاهیچ واهمه ای ندارن چون رهبری عزیزوشجاع وسپاه پاسدارانی مردمی وشجاع وبسیارقدرتمند داریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.