امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 1434
نسخه چاپی
حاج بابایی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،

اشرافیت، ایستادن در برابر خون پاک شهدا و ارزش‌های برخاسته از آن است

حمیدرضا حاج بابایی، رییس کمیسیون برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی گفت: بقای انقلاب به وجود شهدایی است ،که خون سرخ آنها تضمین ارزشهای اسلام وانقلاب است. حاج بابایی افزود: اشرافیت؛تجمل گرایی و رفاه زدگی اهانت و تقابل با رویه پاک ومقدس شهداست. به گفته او، تا فرهنگ شهادت در این کشور هست هیچ تهدیدی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، حمیدرضا حاج بابایی که در ادامه دید و بازدیدهای نوروزی خود، به دیدار  خانواده های معزز شهدای حرم حسین بشیری؛محسن فانوسی،مجتبی کرمی، مجید صانعی؛همچنین خانواده معزز دوست ویار وهمسنگر دیرین خود شهید شمسی پور، رفته بود، گفت:بهای این خونها احیای تفکر برتر عاشورایی در جهان است.

رئیس کمیسیون برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز شاهد هستیم مردانی از جنس عاشور بعداز گذشت ۳۸ سال مردانه برپای ارزشها ایستاده اند و با خون خود از ارزشهای انقلاب اسلامی حفاظت می کنند‌.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود:امروزه در جهان دو تفکر حاکم است تفکر آمریکایی و تفکر جهموری اسلامی ایران که به برکت خون این شهدا تفکر جمهوری اسلامی ایران،اندیشه پیروز وغالب جهان شده است ومصداق آن پذیرش شکست درسوریه است.

 حاجی بابایی افزود :شهدایی را که پس از ۳۸ سال از انقلاب به میثاق خود باقی مانده اند را شهدای عصر ظهور نامید و افزود: نجومی بگیران و زیاده طلبان تهدید می کنند که اگر در برابر ما بایستید ما می رویم وچرخ مملکت می خوابد؛در مقابل شهدایی مانند شهید شمسی پور وشهدای حرم بدون هیچ ادعایی بر ارزشها پافشاری کردند وامنیت و سرزندگی کشور را مدیون این شهدا هستیم.

حاجی بابایی خطاب به مسئولینی که دچار تفکر زیاده خواهی شده اند گفت:شما بروید نگران نباشید تا زمانی که مردم ما با نثار عزیزترین سرمایه زندگی خود, به پای احیای ارزشهای انقلاب و سیره امام خمینی و منویات مقام معظم رهبری ایستاده اند؛هیچ تهدیدی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد.

نماینده مردم همدان  در مجلس شورای اسلامی  گفت: شهادت نعمت وپاداش بزرگ بندگان مخلص و برگزیده خداوند است ؛آنان که با نیت قرب و رضای الهی پای در میدان نهادند و در تلاش خالصانه برای احیای ارزشها نقد جان در طبق اخلاص نهادند و قهقهه مستانه وصال سردادند.

 وی افزود:شهادت مظهر عزت مردم سرافراز ایران اسلامی است ؛که دیروز جوانان خود را در جبهه های دفاع مقدس وامروز در دفاع از حریم حرمت ائمه تقدیم می کنند. دلیر مردان این سرزمین دیروز یازهراء گویان وامروز لیبک یا زینب گویان رزق خود را از امام حسین و حضرت زینب گرفتند.

 حاجی بابایی تاکید کرد:اشرافیت؛تجمل گرایی و زیاده خواهی ایستادن وتقابل در برابر خون پاک ومقدس شهدا وارزشهای برخاسته از آن است.

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.