امروز: پنجشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2180
نسخه چاپی

اخلاق ، اخلاق، اخلاق و ما ادریک ماالاخلاق…

علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی در نشستی با اعضای اتاق فکر خود در انتخابات از  انتقال پژوهش‌ها، تحقیقات و مطالعاتی که توسط تیم او انجام شده، به  کاندیدای نهایی مردم و انقلاب، یا رئیس دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،  نیکزاد که در جمع اعضای اتاق فکر خود در انتخابات صحبت می‌کرد، گفت: عزیزان من ، اعتقاد قلبی‌ام این است که امروز بیش از هر چیز ما، فرزندان و آیندگان‌مان نیاز به مشق اخلاق و پایبندی به تعهد و همبستگی داریم. وی افزود: شما با همان اعتقاد قلبی و قبلی محکم به کار خود ادامه دهید.
نیکزاد با اشاره به عهدی که با مردم بسته، ادامه داد: قطعا همانگونه که قبلا با مردمم عهد بسته‌ام همه این برنامه‌ها و نتیجه همه این مطالعات را در اختیار کاندیدای نهایی مردم و انقلاب و یا رئیس جمهوری دولت دوازدهم قرار خواهیم داد و با همه توان برای رونق بخشیدن به زندگی مردم کشورم تلاش خواهیم نمود.
او گفت: ما به انقلاب و امام و شهدا مدیونیم، اگر بتوانیم ذره‌ای در آرامش بخشیدن به قلب رهبری معظم انقلاب کمک کنیم روز قیامت رستگاریم و اجر خواهیم برد و نزد خانم حضرت زهرا سلام الله علیها خوشنودیم.
به گفته او، منظور ما از اخلاق، رفتار اخلاقی و برخورد اخلاقی، پایبندی به عهد الهی و اخلاق انقلابی است نه اخلاق عزلت نشینی.
وزیز اسبق راه و شهرسازی، با تاکید بر اینکه تازه اول راه است، افزود:  به سهم خود از همه شما و مردم سر افراز ایران دعوت می‌کنم برای ساختن ایرانی آباد و آزاد در سایه اسلامی کار آمد، برای تامین رفاه و معیشت همراه با حفظ کرامت انسانی تلاش نماییم.    به امید اعتلای کلمه حق بر بامهای عزت و اقتدار ملت عزیز و شریف ایران اسلامی .

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. بسمه تعالی صلوات بر محمد وآۀ محمد :سلام علیکم: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه امروز وظیفه سخت وسنگین ما از یک سو برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و وحدت برای حل مشکلات همه هموطنان که فریاد برآوریم حضور مان را درسایه وحدت اعلام داریم که درد ورنج حاشیه نشینی وبیکاری دردما و بی عدالتی وتبعیض و شکاف عمیق طبقاتی رنج ماست و ترسو بودن درمقابل دشمن ننگ ماست جهاد وشهادت وایستادگی در مقابل استکبار ودشمن خونخوار قدار حیله گر تنها راه نجات ماست توسل به ائمه معصومین بویژ در ایام شعبانیه در س وفاداری از آقا قمربنی هاشم ابالفضل در گردچراغ امام زمانه امتحان با اخلاص ادب داد که آموخته ایم ، امروز آبروی ما شرف ما وعزت ملی ما تبعیت از ولایت و
    وحدت در را ه آرمانهای شهیدان وامام شهدا با صبر وشجاعت وتواضع وهوشیاری وتیزبینی به جریانها ی مخالف ارزشها که درنهایت در مسیر دشمنان انقلاب اسلامی یکی میشوند ما با وحدت وحضور به نامزد اصلح با اجماع رای میدهیم انشاءالله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.