امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2182
نسخه چاپی
با انتشار نامه‌ای درباره مناظرات ضبط شده صورت گرفت؛

اعتراض زاکانی به رحمانی فضلی

علی رضا زاکانی نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به پخش مناظرات ضبط شده از صدا و سیما که با خواست ستاد انتخابات وزارت کشور انجام خواهد شد، اعتراض کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، علی‌رضا زاکانی از نامزدهای مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب با انتشار نامه‌ای به خبر مناظرات ضبط شده واکنش نشان داد. متن نامه او به وزیر کشوربه شرح زیر است:

هوالحکیم
جناب آقای رحمانی فضلی
وزیر محترم کشور

سلام علیکم
براساس آنچه امروز در رسانه ها منتشر شده برای اولین بار در دهه اخیر، مناظره های انتخاباتی به صورت ضبط_شده خواهد بود و ستاد انتخابات کشور مانع برگزاری مناظره ها به صورت زنده شده است.

به نظر می رسد این اقدام به صورت روشن آسیب جدی به شفافیت در تببین برنامه نامزدهای انتخاباتی خواهد زد. متاسفانه با توجه به عملکرد دولت محرمانه در ۴ سال گذشته در پنهان کاری و عدم شفافیت، این اقدام تبعیض دیگری به نفع نامزدهای اصلی و فرعی مورد نظر دولت رقم بزند.

بیم آن می رود که اصل بی طرفی وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور در اتخاذ این تصمیم، فضاسازی برای نامزدی خاص در جامعه محسوب شود و مردم پس از کاندیدای_پوششی با پدیده مناظرات_پوششی هم مواجه شوند و نتوانند نقدهای اساسی ما به وضع_موجود را کامل و بدون سانسور ببینند و بشنوند.

اینجانب به شخصه آمادگی کامل دارم در مناظره_زنده تلویزیونی به تببین برنامه های انتخاباتی خود در کنار سایر نامزدها بپردازم و امیدوارم دولت محترم که مذاکرات بین المللی را نقطه قوت خود می دانست از مناظرات زنده داخلی در پیشگاه مردم کناره گیری نکند.

علیرضا زاکانی
۳۱ فروردین ۱۳۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.