امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2290
نسخه چاپی
روستاآزاد در نشست کمیته ایثارگران جبهه مردمی:

روحانی بازنده اصلی مناظره اول بود/ اصلاح‌طلبان روی کاندیدای پوششی حساب باز کرده‌اند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: بازنده اصلی مناظره اول روحانی بود و خود جریان اصلاح‌طلبی هم می‌خواهد روی کاندیدای پوششی حساب باز کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، رضا روستاآزاد عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست عصر دیروز (یکشنبه) کمیته ایثارگران این جبهه، با اشاره به حضور پررنگ ایثارگران در انقلاب اسلامی، گفت: کار بزرگی انجام شده و انقلاب اسلامی و نهضت اسلامی به اینجای مسیر رسیده و این جمع جانبازان عزیز حضورشان در سال‌های متمادی انقلاب اسلامی را اثبات کرده‌اند.

وی با اشاره به شهادت احمدی‌روشن گفت: وقتی ما شهید احمدی‌روشن جوان و دسته گل‌مان را تقدیم راه انقلاب کردیم، دیگر نمی‌توانستیم ساکت بمانیم و حرفی نزنیم.

روستا‌آزاد با اشاره به عملکرد دولت روحانی گفت: چرا بخش قابل توجهی از جامعه خود را درگیر کار دشوار مواجه به رئیس‌جمهور مستقر کرده‌اند، اتفاقی که در ۴ سال گذشته افتاده قابل پیش‌بینی بوده و نشان می‌دهد که جریانی که به عنوان جریان مدیریت در کشور مشغول به کار شده، از بیخ و بن با انقلاب انحراف دارد.

این عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برخی اختلافات فاحش تفکرات دولت یازدهم با تفکرات امام راحل، گفت: امام(ره) گفتند آمریکا شیطان بزرگ است، ولی ادبیات دوستان نشان‌دهنده این موضوع نیست. امام(ره) می‌گفتند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، ولی در مقابل دوستان می‌گفتند آب خوردن‌مان هم دست آمریکاست. امام می‌گفتند رابطه با آمریکا مثل رابطه گرگ و میش است.

وی ادامه داد: قرآن کریم درباره مقابله با استکبار می‌فرماید نه بترسید و نه غمگین باشید که شما برترید، اگر مومن باشید. در مقابل دوستان می‌گویند اگر تعامل نکنیم سایه جنگ بر سرمان است و اگر جنگ شود نابود خواهیم شد.

روستاآزاد با اشاره به صحبت‌های روحانی درباره مذاکرات هسته‌ای و ارتباط دادن این مذاکرات به واقعه کربلا، تصریح کرد: وقتی دوستان می‌گفتند حتی امام حسین(ع) هم برای مذاکره به کربلا رفت، خیلی‌ها به خودشان نهیب زدند و فهمیدند به کجا داریم می‌رسیم.

این عضو شورای مرکزی جبهه مردمی در ادامه گفت: اینها نشان می‌دهد که واقعاً انقلاب اسلامی در خطر است و اگر جوانان‌مان را در این راه دادیم نباید ساکت باشیم و بی‌تفاوت و از کنار این وقایع بی‌تفاوت بگذریم.

وی با اشاره به محبوبیت دولت روحانی در بین اقشار مختلف کشور، اظهار داشت: ما وقتی که دیدیم احتمال بردن رئیس‌جمهور مستقر ۲۰ به ۸۰ است، وارد کارزار رقابتی شدیم و بحمدالله مسائل نشان می‌دهد که کار خوب پیش می‌رود.

روستاآزاد با اشاره به مناظره روز جمعه گفت: حتی غربی‌ها که گویا ستاد تبلیغاتی رئیس‌جمهور شده‌اند هم به گونه‌ای مناظره را تفسیر کرده‌اند که نشان می‌دهد بازنده اصلی مناظره روحانی بوده و خود جریان اصلاح‌طلبی هم می‌خواهد روی کاندیدای پوششی حساب باز کند. همانگونه که در روزهای گذشته دیدیم آقای عارف هم گفته‌اند که تصمیم می‌گیریم آیا جهانگیری کاندیدای نهایی ما باشد، یا روحانی.

این عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به جلسات مدون اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفت: ما در جلسات اقشار به دنبال آن هستیم که نگاهی به جلسات عمومی کشور داشته باشیم و به صورت تخصصی به اقشار و دغدغه‌های مردم نگاه کنیم.

وی با اشاره به توافقی که با حزب موتلفه درباره انتخابات صورت گرفته، گفت: آقای میرسلیم قول داده‌اند که در مناظرات باشند و بعد از آن کنار بروند و این قول را به آیت‌الله موحدی کرمانی داده‌اند.

روستاآزاد با بیان اینکه روز به روز در حال بررسی نظرسنجی‌ها هستیم و مرتب با ۲ نامزد نهایی جبهه و ستادهای آنها جلسه داریم، تصریح کرد: ما قبل از مناظره‌ها کارگاه آمادگی برای مناظرات داریم و امیدواریم که ۲ نامزد نهایی جبهه پشتیبان و هم نظر هم باشند.

این عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: ما بعد از مناظره‌ها درصد آراء در نظرسنجی‌ها و تغییرات آرای نامزدها را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد. با توجه به گمانه‌زنی‌های موجود تیم آماری دقیقا در حال تحلیل هستند که کدامیک از دو کاندیدای جبهه مردمی در عرصه رقابت‌ها بماند.

وی در پایان از برگزاری همایش ایثارگران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ۲۶ اردیبهشت ماه خبر داد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.