امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2405
نسخه چاپی
زاکانی:

دیوار می‌کشیم اما بین جیب کاسبان و سفره‌های خالی/ روحانی از هر چیزی استفاده می‌کند تا بماند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور مدعی شد که اگر برخی بیایند در پیاده‌روها دیوار می‌کشند، این اظهارات را غیر منطقی دانست و گفت: ما حتما در اینجا دیوار خواهیم کشید اما دیوار بین جیب کاسبان و سفره خالی مردم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از همدان، علیرضا زاکانی بعد از ظهر دیروز در نشست بررسی عملکرد دولت فعلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم با بیان اینکه عنوان جلسه نقد عملکرد دولت است، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری فرصتی است که به گفت‌وگو نشسته و مسیر طی شده در دولت‌ها را بررسی کنیم.

وی با اشاره به اینکه شرایط کنونی کشور طبق نظرسنجی‌ها دولت روحانی تنها دولت چهار ساله کشور خواهد بود، افزود: این مسئله مستند به تمام نظرسنجی‌های صدا و سیما و دانشگاه تهران است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دید چرا روحانی با عصبانیت در روز‌های گذشته صحبت می‌کند و می‌خواهد شیعه و سنی و اقوام را در کنار هم قرار دهد، اظهار داشت: او از هر چیزی استفاده می‌کند تا بماند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور مدعی شد که اگر برخی بیایند در پیاده‌روها دیوار می‌کشند، این اظهارات را غیرمنطقی دانست و افزود: ما حتما در اینجا دیوار خواهیم کشید اما دیوار بین جیب کاسبان و سفره خالی مردم.

زاکانی با اشاره به اینکه گذشت زمانی که کسی یک‌طرفه حرف بزند کسی جواب ندهد و یا کسی از بالا به پایین به مردم نگاه کند افزود: گذشت دوران بی‌احترامی‌ها! امروز روز نمره دادن است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: دو مناظره اخیر نشان داد چون دست دولت خالی است دست به هر چیزی می‌زند تا باقی بماند.

وی با اشاره به اینکه ما برای درک کاری که انجام شده مولفه‌های مختلفی در کشور داریم که یکی شفافیت است، گفت: اگر در کشور شفافیت ایجاد شد برای مدیر مشخص است روی میز چه چیزی است و چه تصمیم می‌خواهد بگیرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم شفافیت و عدم فهم درست مشکل اجازه نمی‌دهد که مشکل حل شود، افزود: دولت یازدهم دولت محرمانه است، علاقه‌مند است همه چیز را در پس محرمانگی قرار دهد و فراتر از قانون دست به اقداماتی بزند که ضد مردم است.

انتهای پیام/ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.