امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2451
نسخه چاپی
دکتر زاکانی در همایش جبهه مردمی در شهر تهران:

این ما هستیم که با انتخاب خود، شب قدر خود را رقم میزنیم.

جناب آقای دکتر قالیباف با گذشت و با ایجاد زمینه وحدت و اتحاد در جامعه راه را برای شکاف بین نیروهای انقلاب بست. امروز راه وحدت راه روشن و رسیدن به هدف مسیر همواریست که نیاز به توسل به ائمه و تلاش و مجاهدت دارد.
آمده ایم تا آغازی را بر پایان غارتگری های غارتگران در کشور داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دکتر زاکانی در همایش شهر تهران جبهه مردمی گفت:امروز ما در یک مقطع تاریخی بسیار حساس و سرنوشت ساز بسر می بریم آنگونه که در ابتدای جنگ وقتی مورد تجاوز توسط صدامیون قرار گرفتیم عده ای با دستان خالی اما با ایمان و اراده قوی در مقابل زیاده خواهی های دشمنان ایستادند

و آنگونه که در پایان دفاع مقدس بعد از قبول قطعنامه وقتی مجدد مورد هجوم بعثیون قرار گرفتیم امام (ره) فرمودند به فرزندان بسیجیم سلام مرا برسانید و بگویید متر به متر بجنگند که درنگ امروز فردای خسارت باری را به دنبال خواهد داشت.

امروز ما هستیم و صحنه خطیر انتخابات، عده ای آمده اند تا با همه وجود در مقابل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بایستند.عده ای آمده اند  که با اتکا به کدخدا در مقابل همه داشته ها و میراث گرانبهای این ملت قد علم کنند.اگر استقلال، آزادی، معنویتف عدالت، امنیت، رفاه و آسایش و معیشت و پیشرفت ایران اسلامی مد نظر ما هست در هر نقطه از این نکات مهم ما امروز در تعارض بسر میبریم

وی خاطرنشان که،امروز آمده اند تا آزادی و حق دانستن را از من و شما بگیرند و با اخلال گری مسیر نادرست را فراروی ملت قرار دهند. آنان با توجه به اثر معنویت در سازندگی ایران اسلامی و راه طی شده موفقیت های سی و هشت سال گذشته، می خواهند ریشه معنویت را در این کشور خشک کنند. بی دلیل نیست که محرمانه می روند و سند ۲۰۳۰ را امضا می کنند و تعهد می دهند که ارزش های دینی و اعتقادی از کتب درسی و حوزه تعلیم و تربیت حذف شود و ارزش های غربی جایگزین آن بشود.

امروز تمام قد در مقابل عدالت ایستاده اند و با ترویج ظلم و فقر در جامعه مسیری را دنبال می کنند تا یک طبقه ممتاز در کشور شکل بگیرد و اساس و احساس عدالت را در جامعه هدف قرار بدهند.

دکتر زاکانی در ادامه گفتند: آنها با ایجاد دوگانگی های کاذب در کشور با تشدید اختلافات  قومی و مذهبی در ایران اسلامی می کوشند به بهانه دریافت چهار پنج رای ناقابل و امکان اندک برای ماندن در قدرت برای ادامه غارت در کشور،کشور را از بعد امنیتی دچار خدشه و آسیب کنند. امروز وقتی از رسیدن به فقرا و دنبال کردن کندن ریشه فقر از جامعه توسط نامزد جبهه انقلاب جناب آقای حجت االاسلام رئیسی متشنج شده و بهم می ریزند و اعلام می کنند که “پول این را از کجا می خواهید بیاورید؟”  ” بله، با قطع دستان غارتگران بیت المال و انضباط مالی در حکومت”، امکان بزرگی برای ارائه خدمت و ایجاد زمینه زیشه کنی فقر در جامعه وجود دارد.

ما در عرصه ای رقابت می کنیم که در آن عده ای دل به بیگانگان برای رشد و توسعه کشور بسته اند، در حالیکه راه پیشرفت اسلامی فراروی ما با تبعیت از ولی فقیه و خدمت به مردم و با صداقت و امانت داری مسئولین باز می باشد. پس امروز یک رسالت بزرگی بر عهده ما می باشد. این ما هستیم که با انتخاب خود، شب قدر خود را رقم میزنیم.

امروز عزیزان و مسئولان جبهه انقلاب و جبهه مردمی بستری را فراهم کردند که نامزدهای جبهه انقلاب با یک درک شعور بالا به وحدت و همگرایی برسند.ما در گذشته این نعمت را از نداشتیم. جناب آقای دکتر قالیباف با گذشت و با ایجاد زمینه وحدت و اتحاد در جامعه راه را برای شکاف بین نیروهای انقلاب بست.امروز راه وحدت راه روشن و رسیدن به هدف مسیر همواریست که نیاز به توسل به ائمه و تلاش و مجاهدت دارد.

آمده ایم تا آغازی را بر پایان غارتگری های غارتگران در کشور داشته باشیم.

انتهای پیام./

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.