امروز: شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2729
نسخه چاپی

لزوم هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: باید به شکل هم‌افزا و خلاقانه عمل کنیم چراکه درغیر این صورت نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

سردار غلامحسین غیب‌پرور در همایش فعالان قرارگاه فضای مجازی بسیجیان کل کشور، با اشاره به پیروزی‌های رزمندگان اسلام در سال‌های جنگ تحمیلی اظهار داشت: در زمان جنگ برای اینکه بتوانیم در مواجهه با دشمن بعثی به پیروزی برسیم و یک عملیات موفق را به‌انجام برسانیم، باید به ۳ نکته مهم توجه می‌شد. این ۳مطلب مهم شناخت دشمن و جبهه مقابل، تعداد نیروهای بسیجی و آموزش‌دیده و میزان تجهیزات نظامی بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره موضوع شناخت دشمن و جبهه مقابل گفت: شناخت جبهه به اندازه‌ای اهمیت اساسی دارد که ما بتوانیم کاری‌ترین ضربه را به دشمن وارد سازیم. هم‌افزایی، صبر و تحمل و بی‌هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آنچه سبب پیشرفت ما می‌شود هم‌افزایی است، بنابراین سیره شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع‌مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می‌کردند.

سردار غیب‌پرور با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن یک جبهه جدید‌تر، پیشرفته‌تر و عمیق‌تر را تاسیس کرده که درِ آن به روی همه باز است و پیش‌روی آن در عمق خانه‌ها و محل زندگیمان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان هستند.

وی با تاکید بر شناخت فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی بیان کرد: ما باید بتوانیم برای مقابله با هجمه‌هایی که علیه انقلاب اسلامی در این عرصه وارد می‌شود، برنامه عملی داشته باشیم. زمانی که دشمن استراتژی دهکده جهانی را مطرح کرد ما آن را جدی نگرفتیم و متاسفانه می‌بینیم که در مراحلی نیز موفق شده‌اند و سنگرهای ما را فتح کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم‌افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا اگر غیر از این، روشی را برگزینیم نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

سردار غیب‌پرور در پایان سخنان خود به تربیت نیروی انسانی کارآمد در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مطالبه‌گری نیز بخش دیگری از فعالیت در فضای مجازی است که‌‌ همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی  است چراکه ژرف‌ترین و عمیق‌ترین رهنمودهایی است که در کشور سراغ داریم.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی بسیج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.