امروز: دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 2875
نسخه چاپی

“جبهه مردمی” بنا دارد همه گروه‌ها و افراد را کنار هم جمع کند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: این انصاف نیست که برخی بگویند جبهه مردمی در انتخابات ۹۶ هیچ دستاوردی نداشته، چرا که وحدت نیروهای انقلاب دستاورد کمی نبود.

سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  با بیان اینکه جبهه مردمی فعالیت‌های سیاسی خود را با محوریت فراگیری بیشتر ادامه خواهد داد، گفت: ما نسبت به عملکرد بهتر خود در آینده بسیار امیدوار هستیم و مطمئن هستیم که فعالیت ما در آینده بهتر از گذشته خواهد بود.

وی با بیان اینکه رایزنی‌ با تمام گروه‌های درون نظام از برنامه‌های آتی جبهه مردمی است، تصریح کرد: جبهه مردمی بنا دارد همه گروه‌ها  و افرادی که درون نظام تعریف می‌شوند را در کنار هم جمع کند و این مسئله برای دفاع از حقوق مردم بسیار اهمیت دارد؛ در انتخابات ۹۶ ما می‌خواستیم تمام گروه‌های انقلابی را متحد و منسجم کنیم که به نظرم تا حدود زیادی در این مهم، عملکرد موفقی داشته‌ایم.

حسینی با انتقاد از کسانی که جبهه مردمی را به دلیل آنچه عدم موفقیت می‌خوانند، تخریب می‌کنند، افزود: این انصاف نیست که برخی بگویند جبهه مردمی در انتخابات ۹۶ هیچ دستاوردی نداشته، چرا که وحدت و همبستگی نیروهای انقلاب دستاورد کمی نبود.

منبع : تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.