امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 3202
نسخه چاپی

ملتی که فرهنگ شهادت دارد، شکست‌ناپذیر است/ حججی‌ها سرآمدان فرهنگ جهاد و شهادتند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت:حضور جوانان که عاشق شهادت بودند امروز بیش از گذشته به چشم می خورد و نشان می‌دهد که فرهنگ جهاد و شهادت در این ملت نهادینه شده است.

لطف الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که در مراسم تشییع پیکر پاک شهید حججی در خصوص ارزیابی حضور مردم در این مراسم گفت: مردم نشان دادند که راه حججی را با قدرت و قوت ادامه خواهند داد و این نشان می‌دهد که ملت در حقیقت عزم جدی دارد که شخصیت هایی مثل شهید حججی را تربیت و پرورش دهند.
وی با بیان اینکه ملت ایران همواره نشان داده است که مقابل استکبار جهانی ایستاده است گفت: ملت ایران همواره از جریان مقاومت به رهبری مقام معظم رهبری حمایت خواهد کرد.
فروزنده در خصوص پیام حضور مردم به معاندین جمهوری اسلامی نیز گفت: آن‌ها باید بدانند ملت ایران ملتی منسجم است دشمن باید بداند این ملت ملتی است که سال ۵۷ انقلاب کرد و به رغم اینکه شرایط سختی وجود داشت ۸ سال دفاع مقدس را اداره کرد.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به رویش‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد: حضور جوانان که عاشق شهادت بودند امروز بیش از گذشته به چشم می خورد و نشان می‌دهد که فرهنگ جهاد و شهادت در این ملت نهادینه شده است.
وی تاکید کرد: ملتی که شجاعت داشته باشد و اهل شهادت باشد از چیزی نمی‌ترسد بهتر است معاندین سر جای خود بنشینند و با ملتی که تا این حد استوار و مقاوم است مقابله نکنند که نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.همان طور که ملت مقاوم فلسطین، سوریه و عراق با استفاده از گفتمان جمهوری اسلامی پیروزی خود را نشان داد. منبع : خبرگزاری دانشجو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.