امروز: یکشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 3260
نسخه چاپی

نیروی انتظامی کانون اعتماد و امنیت در کشور است

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نیروی انتظامی دلیرمردان جان برکف عرصه نظم و امنیت استان و کشور سربلند ایران اسلامی هستند.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: نیروی انتظامی از اهمیت گسترده‌ای درکشور برخوردار و نقش سازنده‌ای در امنیت کشور ایفا می‌کند. سربازان، به اذن خداوند، دژ مردم، زینت زمامداران، مایه عزّت دین و امنیّت‌اند و کار مردم، جز به آنان استوار نمی‌شود.

این پیام می‌افزاید: درود بیکران به روان پاک رسولان وائمه عظیم الشان هدی؛ امام راحل ،رهبر فرزانه انقلاب و با تقدیر و تعظیم به محضر مبارک شهدا، جانبازان و مجاهدان عرصه ی مقدس دفاع و امنیت بلاد مسلمین باد.

در بخش دیگری از این پیام عنوان شده است: نیروی انتظامی دلیرمردان جان برکف عرصه نظم و امنیت استان و کشور سربلند ایران اسلامی هستند و امید است که لحظه لحظه تلاش و خدمت صادقانه و غرورآفرین قوای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی، به ویژه نیروی انتظامی این کانون اعتماد و امنیت در کشور که نقش سازنده ی آن در تمامی عرصه ها مایه سربلندی و غرور وعزت بوده و خواهد بود، با توفیق و اجر و سعادتمندی قرین گردد.

منبع : فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.