امروز: سه شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 3309
نسخه چاپی

برخی افراد فریب لبخند آمریکا را خوردند/ مسؤولان فرهنگی کشور باید از ابراز ناامیدی رهبری خجالت می‌کشیدند/ وزیر نفت به دنبال خوشحال کردن غرب است

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: متأسفانه بعضی از افراد فریب لبخند آمریکا را خوردند و به قول شفاهی آن‌ها اعتماد کردند در حالی که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند «به مذاکرات خوش‌بین نیستم.»

محمد حسین رجبی‌دوانی  در مجمع عالی بسیج‌ خراسان‌جنوبی، بسیجیان را پشتوانه نظام جمهوری اسلامی دانست و بیان داشت: اگر نخبگان کشور از دهه ۷۰ که مقام معظم رهبری نسبت به تهاجم و شبیخون فرهنگی هشدار دادند پیگیری می‌کردند، جامعه به آسیب‌ها مواجه نمی‌شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) متذکر شد: مقام معظم رهبری خطوط کلی را ترسیم می‌کنند و ما باید آن را عملیاتی نماییم.

رجبی‌دوانی با بیان اینکه شاید مقام معظم رهبری از بعضی‌ها قطع امید کرده باشند، ادامه داد: ایشان مهم‌ترین سخنان و کلیدی‌ترین مواضع خود را با بسیجیان و سپاه بیان می‌کنند و این پیام دارد که یعنی از شما انتظار پیگیری و دنبال کردن آن را دارم.

وی با بیان اینکه بسیجی بودن یعنی عاشورایی، حسینی و انقلابی بودن، ادامه داد: مقام معظم رهبری بعد از خدا، پشتوانه نظام را سپاه و بسیج می‌دانند.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) با تأکید بر اینکه از منظر مقام معظم رهبری سپاه وظیفه اصلی مأموریت جهانی را دارد، اظهار داشت: باید این مهم را بسنجیم که چگونه در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل کرده‌ایم.

رجبی‌دوانی ادامه داد: باید قدردان این جایگاه باشیم زیرا وظیفه اصلی الهی و جهانی شدن را داریم.

وی به موضوع بصیرت اشاره کرد و بیان داشت: اگر اصحاب پیامبر(ص) بصیرت کافی داشتند واقعه سقیفه و ظلم بزرگ جبران‌ناپذیر به اهل بیت(ع) و بشریت اتفاق نمی‌افتاد.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) بصیرت را از کلید واژه‌های مورد تأکید مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: متأسفانه بعضی از افراد فریب لبخند آمریکا را خوردند و به قول شفاهی آن‌ها اعتماد کردند در حالی که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند”به مذاکرات خوش‌بین نیستم”.

رجبی‌دوانی ادامه داد: متأسفانه در مذاکرات هسته‌ای به فرمایشات مقام معظم رهبری توجهی نکردند و سرمایه‌های عظیمی از کشور به دست خودمان نابود شد.

وی انجام مذاکره را از نیازهای آمریکا اعلام کرد و گفت: متأسفانه دولتمردان در این زمینه غش، ضعف و وادادگی از خود نشان دادند.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) اضافه کرد: قبل از اجرای برجام وزیر نفت به دنبال خوشحال کردن غرب و پرکردن خلأ در بخش گاز بود در صورتی که غرب، کشور را در زمینه دارو تحریم کرد اما وزیر نفت به دنبال حل مشکلات دشمن در زمینه خلأ گازی بود.

رجبی‌دوانی فعالیت‌های خودجوش مردمی را مؤثر دانست و بیان داشت: انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگی با حضور بسیجیان و سپاهیان حفظ می‌شود

.منبع :فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.