امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 3768
نسخه چاپی

هرکجا سازش بوده نتیجه‌ای جز ذلت و انفعال نداشته است/ پیروزی مقاومت بر داعش تحقق وعده حتمی الهی بود

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه هرکجا سازش بوده نتیجه‌ای جز ذلت و انفعال وجود نداشته است، بر تجدید بیعت سربازان آن حضرت در سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران تاکید کرد.

صبحگاه عهد سربازی نیروهای نظامی و انتظامی همزمان با فرارسیدن سالروز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) با حضور حجت‌الاسلام ‌و المسلمین رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب و تولیت مسجد مقدس جمکران و سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

حجت‌الاسلام رحیمیان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) هفته بسیج و پیروزی مقاومت بر تکفیری‌های داعش، پیروزی را وعده حتمی الهی پس از هر مقاومتی عنوان کرد.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب به پیروزی ملت ایران بر رژیم پهلوی، جنگ ۳۳ روزه، دفاع مقدس و در این روزگار جنگ با جریان وابسته به آمریکا و دفاع از حرم حضرت زینب(سلام‌الله علیها) و عتبات مقدسه عراق به‌عنوان نمونه‌هایی بارز در تحقق وعده الهی اشاره کرد و عنایت و نصر الهی و پشتیبانی حضرت ولی‌عصر(عج) را نتیجه‌بخش این مقاومت‌ها دانست.

وی با بیان اینکه هرکجا سازش بوده نتیجه‌ای جز ذلت و انفعال وجود نداشته است، بر تجدید بیعت سربازان آن حضرت در سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران با پیام ایستادگی در مسیر حق و عدالت اشاره کرد.

منبع : فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.