امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 4487
نسخه چاپی

راهپیمایی ۲۲ بهمن عزت و اقتدار ملت را به دنیا نشان می‌دهد

یکی از مراجع عظام تقلید با بیان اینکه با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنیا نشان دهیم، گفت: حرکت‌ پیرامون ولایت ضامن سعادت است.

آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: سازش با اروپا و آمریکا از انقلاب به دور است و این انقلاب مسؤولیت بزرگی به گردن مسؤولان می‌گذارد تا در راه گفتمان امام خمینی(ره) حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: شعارهای ابتدای انقلاب را نباید فراموش کنیم و مردم به این ترتیب به میدان آمدند و جان و خون دادند که ارزش‌های اسلامی به وجود آید. باید بیکاری و فقر از بین برود و فراوانی نعمت به وجود آید.

این مرجع تقلید با بیان اینکه فقر و گرانی به دلیل پایین بودن ارزش پول است گفت: مسؤولان باید به مردم از نظر اقتصاد و فرهنگ خدمت کنند؛ امروز مردم از نظر گرانی، بیکاری و معیشت زندگی در سختی هستند.

وی با اشاره به اهمیت حفظ انقلاب گفت:‌ حفاظت از انقلاب از واجبات است. هر کسی لازم است به اندازه توان خود به حفظ انقلاب بپردازد. در روز ۲۲ بهمن می‌خواهیم به دنیا قدرت خود را در برابر اغتشاشات ضعیف اخیر نشان دهیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی خاطرنشان کرد: انقلاب خواب از چشم مستکبران ربوده و ۴۰ سال با عزت و افتخار در برابر کارشکنی‌های غرب و استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه چند زن در تهران حجاب خود را برداشتند و دشمنان فکر کردند انقلاب سست شده است گفت: دشمنان به این امر دلخوش کردند که انقلاب ضعیف شده در حالی که آنها نخاله بودن خود را نشان داده‌اند که در هر جامعه ای این افراد وجود دارند.

استاد حوزه علمیه قم یادآور شد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنیا نشان دهیم البته باید در نظر داشت حرکت‌ پیرامون ولایت ضامن سعادت است.

منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.