امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 4512
نسخه چاپی

در این چهل سال جفاهای زیادی در حق انقلاب شد/ مردم مثل یک مادر از انقلاب محافظت می کنند

یک سری اجحاف ها و ظلم ها در حق این انقلاب شد برخی از اغتشاشات و آشوب های اخیر که شعارهایی علیه این ملت و انقلاب داده شد و حساسیت مردم نسبت به انقلاب بیشتر شد مردم در راهپیمایی با شکوه خودشان نشان خواهند داد که از انقلاب خودشان صیانت می کنند.

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان خواهند داد، خاطر نشان کرد: در واقع ملت با این حرکت شان ثابت می کنند که محافظ این انقلاب هستند انقلاب را خود ملت ایجاد کردند و مثل یک مادر از آن نگهداری کردند و الان به چهل سالگی رساندند.

میرتاج الدینی  درباره راهپیمایی سال جاری ملت در روز ۲۲ بهمن سال ۹۶ افزود: راهپیمایی امسال به نظر من به ادله مختلف فوق العاده و ویژه خواهد بود یکی اینکه درآستانه چهل سالگی انقلاب هستیم؛ چهل سال یک ملتی سالروز پیروزی انقلاب خودش را جشن می گیرند آن هم در قالب یک راهپیمایی با شکوه.

وی اظهار داشت: این پدیده خاصی است که در جهان رخ داده است و هیچ کشوری را ما شاهد نیستیم که چنین حرکت تاریخی انجام داده باشد. چهل ساله که هر ساله در هر سالی ملت ایران آمدند در راهپیمایی ۲۲ بهمن در دوران جنگ، زیر بمباران، هوای سرد، باران، برف و مشکلات هیچ موقع از این حرکت عظیم خودشان نگذشتند.

معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه مردم پاسخ دندان شکن به دشمنان خواهند داد، خاطر نشان کرد: در واقع ملت با این حرکتشان ثابت می کنند که محافظ این انقلاب هستند انقلاب را خود ملت ایجاد کردند و مثل یک مادر از آن نگهداری کردند و الان به چهل سالگی رساندند.

میرتاج الدینی تاکید کرد: یک سری اجحاف ها و ظلم ها در حق این انقلاب شد برخی از اغتشاشات و آشوب های اخیر که شعارهایی علیه این ملت و انقلاب داده شد و حساسیت مردم نسبت به انقلاب بیشتر شد مردم در راهپیمایی با شکوه خودشان نشان خواهند داد که از انقلاب خودشان صیانت می کنند و بدخواهان و آنهایی که می خواهند با این انقلاب مقابله کنند حق شان را ضایع کنند و نگذارند آرمان های این انقلاب تحقق پیدا بکند دستاوردهایش را نادیده بگیرند، در مقابل آنها ایستادند.

وی تصریح کرد: این راهپیمایی یک پیام به خارجی ها هم هست خیلی ها در بیرون نشستند نقشه می کشند توطئه می کنند و آروزیشان این است که این انقلاب تداوم پیدا نکند طرح های براندازی دارند.

میرتاج الدینی ادامه داد: اخیرا برخی از این رجال کهنه کار سیاسی استکبار در آمریکا گفته بودند که نگذارید انقلاب چهل ساله بشود مردم مشت محکم به دهن اینها می زنند و اثبات می کند حافظ انقلابشان هستند و چهل سال که انشاالله در آستانه آن قرار گرفتیم بلکه نیم قرن انقلاب را در ۱۰ سال دیگه  این ملت جشن خواهند گرفت و بعد انشالله انقلاب را به ظهور حضرت مهدی (عج) وصل می کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که اشاره کردید به اعتراضات و اغتشاشات اخیر آیا این تاثیری در عزم مردم در راهپیمایی خواهد داشت، گفت: اینها به نظام و انقلاب دشمنی کردند و امنیت کشور را خواستند برهم بزنند پرچم جمهوری اسلامی را آتش زدند و مشکلات اقتصادی را بهانه کردند و شعارهای ساختارشکن علیه نظام و انقلاب دادند.

این نماینده پیشین تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم مقابل اینها خیلی حساس هستند حساسیت مردم به این است که محکم به میدان بیایند و فضا را برای چنین افرادی تنگ کنند در آن ایام هم مردم آمدند یک بار دیگر این انرژی در روز ۲۲ بهمن در قالب یک راهپیمایی با شکوه و بی نظیر آزاد می شود.

میرتاج الدینی اظهار داشت: همینطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این دفعه ملت یک حرکت و حماسه بزرگی را می آفرینند که راهپیمایی حماسه و تماشایی را در سطح بین اللملی خلق می کنند.

وی در پاسخ به سووالی مبنی بر این که الان در چه برهه ای از تاریخ انقلاب هستیم؟ خاطر نشان کرد: الان در مرحله حساس انقلاب اسلامی هستیم انقلابمان تثبیت یافته است. اقتدار داخلی و اقتدار بین المللی را به دست آوردیم این ملت علاوه بر اینکه امنیت خودش را در داخل کشور به دست آورده است بلکه این اقتدار را در سطح منطقه هم کشانده است.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امنیت عراق، امنیت، لبنان، سوریه و نابودی داعش و مبارزه با ترورییست ها اینها همه محصول حرکت این ملت و محصول حرکت انقلاب اسلامی است.

میرتاج الدینی تصریح کرد: حمایت از فلسطین و احیای آرمان فلسطین همه اینها از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و ما در چنین مرحله قرار داریم که انقلاب مان تثبیت شده است و باید هم به حل به مشکلات داخلی کشور برسیم و هم در مشکلات در سطح بین المللی و منطقه ای نقش آفرینی بکنیم.

منبع: جهان نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.