امروز: سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 4608
نسخه چاپی

بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص حادثه ناگوار و تأثربرانگیز سقوط هواپیمای مسافربری تهران‌– یاسوج

«باسمه‌تعالی» «بنّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الأرْضِ زِینَهً لَهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَیُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلا» (سوره مبارکه کهف، آیه ۷) در آستانه ایّام شهادت مظلومانه بانوی دوعالم، دردانه نبی اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلّم، زهرای مرضیه سلام‌الله علیها، بار دیگر ملت قهرمان و شریف ایران اسلامی به سوگ جان‌گداز فرزندان عزیز و برومندش آزموده شد. خبر […]

«باسمه‌تعالی»

«بنّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الأرْضِ زِینَهً لَهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَیُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلا» (سوره مبارکه کهف، آیه ۷)
در آستانه ایّام شهادت مظلومانه بانوی دوعالم، دردانه نبی اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلّم، زهرای مرضیه سلام‌الله علیها، بار دیگر ملت قهرمان و شریف ایران اسلامی به سوگ جان‌گداز فرزندان عزیز و برومندش آزموده شد.

خبر از دست دادن تعدادی از هم‌وطنان عزیزمان در حادثه ناگوار و تأثربرانگیز سقوط هواپیمای مسافربری تهران‌– یاسوج، موجب تألّم و تأثّر عمیق قلبی نمایندگان مردم در «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» گشت و قلب همه هم‌وطنانمان را به درد آورد.

این جبهه، ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازماندگان ارجمند این واقعه مصیبت‌بار، رهبر معظّم انقلاب اسلامی مدّظلّه‌العالی و همه ایرانیان داغدار، امیدوار است، تلاش و پیگیری بی‌شائبه مسئولان محترم در رسیدگی به امور این سانحه دردناک، آرام‌بخش قلب‌های مصیبت‌دیده بازماندگان این پرواز به معراج رفته باشد و خداوند رحمان، روح همه رفتگان گرامی را غریق رحمت و هم‌نشین ابرار و اولیای الهی قرار داده به خانواده‌های مصیبت‌دیده صبر جمیل بر این آزمایش دشوار الهی را عنایت و اجر جزیل بر این صبوری مؤمنانه را مرحمت فرماید. ان‌شاءالله تعالی.

 جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.