امروز: سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 4912
نسخه چاپی

پاسخ رهبر انقلاب به هنیه، خط بطلانی بر حرکت‌های سازشکارانه بود

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: پاسخ رهبر انقلاب به نامه اسماعیل هنیه، در حقیقت خط بطلانی بر حرکت های سازش کارانه در منطقه بود.

پرویز سروری  با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس و تاثیر آن بر روند مبارزاتی جریان مقاومت در منطقه غرب آسیا اظهار داشت: نامه رهبر معظم انقلاب به هنیه، نامه سرنوشت‌سازی است؛ از این جهت که سعودی ها تلاش می کردند با «دیپلماسی دلاری» زمینه را برای عادی‌سازی روابط با صهیونیست ها فراهم کنند و هم با تزریق پول، جلوی تحرک فلسطینیان را بگیرند.

وی افزود: متاسفانه برخی گروه های فلسطینی در این دام افتادند و در عمل به «انتفاضه» ترمز زده شد. این نامه سرآغازی بود بر یک حرکت جدید که عبارت است از قطع امید کامل از سازش و قرارگرفتن در کانون اصلی مقاومت. درواقع پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه هنیه، در حقیقت خط بطلانی بر حرکت های سازشکارانه در منطقه بود.

وی همچنین با اشاره به اظهارات ولیعهد سعودی مبنی بر اینکه ایران، دشمن مشترک عربستان و اسرائیل است گفت: بن سلمان تلاش می کرد با جابجا کردن نقش مجرم (عربستان) و مدعی(ایران) نقش بومی شده آمریکایی ها در منطقه را بازی کند؛ این نقش عبارت بود از تضعیف محور و موتور محرکه مقاومت یعنی جمهوری اسلامی و عادی سازی روابط با صهیونیستها.

منبع: مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.