امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5097
نسخه چاپی

خروج آمریکا از برجام نشان داد آن‌ها تحمل قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی را ندارند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی تأکید کرد: امروز همه دنیا متوجه شدند که آمریکا از قدرت ایران وحشت دارد و خروج از برجام برای آمریکا نشانه ضعف این کشور است که تحمل قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی را ندارد.

فرشته حشمتیان عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: با توجه به اینکه موقعیت ایران در منطقه یک موقعیت بسیار خوب و ماندگار است به‌طور طبیعی ابرقدرت‌ها تحمل این شرایط را ندارند و تصور می‌کنند هرروز با یک حرکت فتنه‌گرانه جدید می‌توانند باعث یأس و ناامیدی مردم شوند.

حشمتیان ادامه داد: دشمنان ملت ایران غافل از این هستند که مردم ما پشت سر رهبری ایستاده‌اند و به آمریکا پاسخ دندان‌شکنی داده‌اند کما اینکه در روزهای اخیر شاهد پاسخ مردم فهیم کشورمان به آمریکا بودیم.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بابیان اینکه در شرایطی که آمریکا موضع جدیدی در خصوص برجام مطرح کرده این امر یادآور ایام پیش از برجام است افزود: نگاه هوشمندانه مقام معظم رهبری به این موضوع می‌طلبید که دقت بیشتری در پیگیری امور از سوی دولتمردان صورت گیرد.

وی تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری تأکید داشتند که تعهد آمریکا قابل‌اعتماد نیست، فکر امروز بدعهدی آمریکا را کرده بودند و در شرایط امروز کسی بالاتر از رهبری دلسوزیِ واقعی برای مردم ندارد.

حشمتیان بابیان اینکه برخی مطرح می‌کنند رهبر معظم انقلاب موافق مذاکره بودند باید بدانند که این امر به خاطر این بود که مردم دشمن را بشناسند، گفت: در حال حاضر هم‌درستی پیش‌بینی‌های مقام معظم رهبری اثبات شد و ما دیدیم که آمریکا قابل‌اعتماد نبود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تأکید کرد: امروز همه مردم در دنیا متوجه شدند که آمریکا از قدرت ایران وحشت دارد و خروج از برجام برای آمریکا نشانه ضعف این کشور است که تاب و تحمل قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی در خصوص تعهد اروپا برای ادامه برجام اظهار داشت: در این امر باید بر تصمیمات اروپا تأمل کرد که رهبر معظم انقلاب در این زمینه فرموده‌اند باید از آن‌ها ضمانت گرفته شود و سپس ورود کنیم، ازاین‌رو امیدواریم مسئولان به این توصیه‌های هوشمندانه رهبری توجه کنند و دوباره دچار آزمون‌وخطا نشوند.

حشمتیان بابیان اینکه ملت ایران باید ضمن توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مسائل کلان ازجمله سیاست خارجی نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشد یادآور شد: هرکجا حرکت مردمی باشد پیروزی در پی خواهد داشت؛ لذا محکوم کردن اقدامات ترامپ از سوی رهبر انقلاب به نمایندگی از سوی مردم ایران بود.

منبع: فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.