امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5284
نسخه چاپی

برگزاری نشست اعضای کمیته‌های اقشاری «جمنا» در تهران / فعالیت مضاعف دفتر سیاسی

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: ظرف چند هفته آینده، نشستی با حضور تعدادی از اعضای ۲۲ کمیته تخصصی اقشار در تهران برگزار می‌شود و تحلیلی از اوضاع اقتصادی کشور و تصمیمات و اقدامات جبهه ارائه می‌شود.

سیّدمحمّد حسینی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، با اشاره به جلسه اخیر هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: در این جلسه، مقرر شد علاوه بر جلسات دبیران کمیته‌های اقشاری که هر دو هفته یک بار در حال برگزاری است، ظرف چندهفته آینده نشستی با حضور تعدادی از اعضای ۲۲ کمیته تخصصی اقشار در تهران برگزار شود و تحلیلی از اوضاع اقتصادی کشور و تصمیمات و اقدامات جبهه ارائه شود و پیرامون راه‌کارهای برون‌رفت از مشکلات، بحث و تبادل نظر شود.

وی افزود: همچنین قرار شد با فعالیت مضاعف دفتر سیاسی جبهه، به طور منظم و مداوم مباحث و رخدادهای کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رصد، و مواضع جبهه به اطّلاع مردم و نیروهای انقلاب برسد تا شاهد هم‌گرایی و انسجام بیشتر در شرایط خطیر کنونی باشیم.

حسینی با اشاره به ارائه گزارش شکل‌گیری، ساماندهی و تعیین دبیران استانی کمیته‌های اقشار، اظهار داشت: بر این نکته تأکید شد که باشتاب بیشتر شاهد تعیین اعضای این کمیته‌ها درمراکز استان و شهرستان‌ها باشیم.

عضو شورای مرکزی جمنا افزود: در این جلسه اعضای هیأت رئیسه جمنا، دیدار و بیانات رهبر معظّم انقلاب با دولت را بسیار ارزنده و راهگشا و راهنمای عمل دولتمردان دانسته و اظهار امیدواری کردند دولت این اهتمام و عنایت رهبری را پشتوانه مستحکم و مقتدری برای تحوّل و تحرک بیشتر قلمداد کند و با اقتدار و صلابت، از منافع مردم در برابر زیاده‌خواهی دشمن دفاع نماید.

منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.