امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5377
نسخه چاپی

دولت ظرفیت‌های لازم را فراهم کند تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم

معاون پارلمانی دولت دهم گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های بسیار کشور از شرایط سخت‌تر از امروز هم با تدبیر عبور کرده‌ایم و می‌توانیم با تکیه بر این ظرفیت‌ها، مشکلات کنونی را هم حل و فصل کنیم.

لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی دولت دهم با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشور، گفت: شرایط امروز کشور شرایط بحرانی نیست، کشور از ظرفیت‌ها و امکانات فراوان و نیروی توانمند و جوان و مردم باانگیزه بهره‌مند است و انسجامی که در کشور وجود دارد و همچنین وجود مقام معظم رهبری و ظرفیت‌های کشور از نظر فوق‌الجیشی ما را در این مسیر یاری می‌کند.

معاون پارلمانی دولت دهم اظهارداشت: با توجه به اینکه خباثت‌های آمریکا برای همه مردم مشخص شده و تقریباً همه مسئولین متفق‌القول هستند که دیگر آمریکا قابل اعتماد نیست و آمریکا یک دشمن است و هرکاری که بتواند می‌کند حتی اتاق جنگ رسمی علیه ما دارد امروز ما باید از این فرصت استفاده کنیم و با بهره‌گیری از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اتکا به توانمندی‌های داخلی خودمان مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: فرمانده در جنگ اقتصادی دولت است و همه باید به دولت کمک کنند و دولت هم باید عزم جدی داشته باشد و با تمام وجود وارد میدان شود و از نیروهای توانمند و با روحیه هستند و آمادگی دارند که به دولت کمک کنند حداکثر استفاده را بکند.

فروزنده خاطرنشان کرد: ما امروز با همت و وحدت نباید اجازه دهیم مسائل حاشیه‌ای به مسائل اصلی تبدیل شود، موضوع  امروز ما مقابله با ‌آمریکاست و این مقابله در صحنه اقتصادی و اینکه ما بتوانیم مشکلات و مسائل مردم را حل کنیم و با مردم صادقانه حرف بزنیم و حتماً مردم هم کمک خواهند کرد.

معاون پارلمانی دولت دهم اظهارداشت: با افراد خبیثی که امروز در بازار ارز و طلا مرتکب فساد می‌شوند و همچنین عوامل بیگانه باید برخورد شود و این موضوعی است که همه بر آن اتفاق‌نظر دارند.

وی افزود: هیچ شکی وجود ندارد که مشکلات حل می‌شود ما مقاطع سخت‌تر از این را با تکیه بر خداوند و با تدبیر و فکر آن را پشت‌سر گذاشته‌ایم.

فروزنده در پایان خاطرنشان کرد: همه امروز موظفیم که به دولت کمک کنیم و به دولت هم اعلام می‌کنیم همه ما آماده هستیم که کمک کنیم و هر نیروی متخصصی ایده و نظری دارد باید به دولت بدهد و دولت هم ظرفیت‌های لازم را فراهم کند تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

منبع: فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.