امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5392
نسخه چاپی

علی مطهری چه نسبتی با فساد و فاسدان دارد؟/ ظاهرا پدیده آقازادگی درد بی درمان است!

آقای مطهری باید بگوید در این صحنه سرنوشت ساز اقتصادی کجای معرکه قرار گرفته است و مجلس چه خدمتی را در ایجاد ثبات اقتصادی به مردم نموده است. اگر فساد اقتصادی در کشور هست که هست، آقای مطهری چه نسبتی با فساد و فاسدان داشته است؟

دکتر علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس در صفحه شخصی اش پیرامون پیشنهاد مذاکره ترامپ و ذوق زدگی برخی چهره ها از این پیشنهاد نوشت:

ایجاد دوقطبی های کاذب، شگرد آمریکا برای غفلت از ‎جنگ اقتصادی و حل مشکلات مردم است.

تصمیمات جدید مسئولان و هماهنگی های لازم برای ایجاد ثبات اقتصادی در کشور و حرکت جهت کنترل وضعیت نامناسب کنونی، ترامپ را برآن داشته تا توجه مسئولان کشور را از عرصه واقعی جنگ و تمرکز بر اقتصاد غافل نمایند و لفاظی های بی حاصل را پیشه کنند.

ترامپ خواهان جنجال بیشتر طرفداران مذاکره با آمریکا ازجمله آقایان ناطق نوری و مطهری با مخالفان آن است و همراهی با رئیس جمهور فاسد آمریکا خسران است.

فوریت اساسی کشور، جهاد در رفع مشکل اقتصادی مردم است وشعار صرف مذاکره یا مخالفت با آن بازی در زمین دشمن و همراهی با سناریوی ترامپ است.

آقای مطهری که ید طولایی در اظهار نظرهای بی پشتوانه دارد ای کاش پیرامون ضرورت مذاکره با آمریکا استدلال می کرد و نتایج مذاکرات قبلی را نیز بیان می نمود و بنا به توصیه مشفقانه خودش از ورود به حوزه های دفاعی که هیچ نسبتی با وی نداشته و ایشان هیچ صلاحیتی برای اظهار نظر پیرامون آن ندارد، پرهیز می کرد تا کار دست کاردانش باشد نه مصالح انقلابی و منافع ملی ما دست سیاست بازان و آقازاده ها.

امروز ‏مصالح انقلابی و منافع ملی ما در پیروزی در ‎جنگ اقتصادی با آمریکاست. بزرگترین اشتباه غفلت از صحنه جنگ اصلی یعنی اقتصاد و معیشت مردم و ورود به لفاظی ‎ترامپ برای مذاکره است‌.

آقای مطهری باید بگوید در این صحنه سرنوشت ساز اقتصادی کجای معرکه قرار گرفته است و مجلس چه خدمتی را در ایجاد ثبات اقتصادی به مردم نموده است. اگر فساد اقتصادی در کشور هست که هست، آقای مطهری چه نسبتی با فساد و فاسدان داشته و تا چه اندازه در مقابل غارتگران بیت المال ایستاده است یا در صحنه های اصلی کشور تا کنون کجا بسربرده که اینک پیرامون موضوعات حیاتی کشور اظهار نظر می کند. علی الظاهر پدیده آقازادگی درد بی درمانی است که بدون کوچکترین سیلی خوردن برای انقلاب، آقازاده ها می توانند هم از منافع ویژه برخوردار باشند و هم طلبکار از همه، لفاظی نمایند.

از تاریخ عبرت بگیریم و همتمان را به صحنه اصلی مبارزه با آمریکا یعنی مشکل گشایی از زندگی ‎#مردم معطوف نماییم، نه هنر نمایی های نخ نما و گنده گویی های بی حاصل.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.