امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5408
نسخه چاپی

به خط شدن بوقچی ها برای دادن آدرس غلط دیگر

مشکل اصلی امروز کشور،وجود تعداد زیاد تَکرارچی فاقد تفکر است که نه خودشان اهل کار هستند ونه اجازه کار کردن به دیگران را می دهند. چراکه می دانند اگر مشکلات کشور و مردم مرتفع شود وآرامش فردی و اجتماعی در سایه پیشرفت و خدمت برکشور حاکم شود، زمینی برای بازی این سربازان تابلودار وبوقچی های شناسنامه داردشمن باقی نخواهد ماند.

با پدیده های عجیبی درکشور سروکارداریم که نه تنها دیگران،بلکه خودشان هم نمی داند باخودشان چندچندهستند.

عجیب_الخلقه هایی که به خودشان القاب رنگارنگ از اصلاح طلب و کارشناس در همه امورگرفته تا روشنفکرو کاربلداعطا می کنند.

موجوداتی که علی رغم داشتن اختلافهای فراوان بایکدیگر، دریک موضوع، وحدت واتفاق نظردارند و آن هم چیزی نیست جز بوقچی_دشمن شدن.

موضوع نخست اخبار و اتفاقات چندروز گذشته، سئوال تعدادی از نمایندگان مجلس از رئیس_جمهور و نامه جناب آقای روحانی به رئیس مجلس بودکه طی آن، ضمن انتقاداز سئوال نمایندگان، آمادگی خود جهت حضور در مجلس را اعلام ودریک اقدام تامل برانگیز، خبراز گفتن همه حقایق کرد که همین امر، بهانه ای شد برای به خط شدن دوباره بوقچی ها.

 دراین نوشته در باره درست یا نادرست بودن سئوال نمایندگان و محتوای نامه رئیس جمهور محترم واینکه ایشان در مجلس چه خواهد گفت وپرده از روی کدام حقایق برخواهدداشت ندارم، بلکه روی سخنم باافراد ورسانه هایی است که از این اتفاقات، مهملی برای خود ساختند برای تکرار اتهامات دشمن علیه نظام اسلامی و متهم کردن نهادهایی که وجودشان خاری است بر چشم دشمنان دشمنان ملت ایران.

نوشته ها و سخنان این روزهای افرادشناسنامه داراصلاحات، درکنار خط تبلیغی وخبری قالب رسانه های اصلاح طلب و متن های منتشرشده در کانال های وطن فروشی چون مملکته وآمدنیوزو…را که می بینیم به یک نکته پی می بریم وآن چیزی نیست جزاینکه، دوباره بوقچی ها را به خط کرده اند برای دادن چندین باره آدرس عوضی و فراری دادن افرادی خاص از مسئولیت و پاسخگویی!

نکته جالب توجهی که درخط خبری و تبلیغی این روزهای مدعیان اصلاح طلبی که به زعم آنان، اگرچه در گذشته، شخص رئیس جمهور مسئول همه مشکلات_اقتصادی وحتی دزدی از شعبه فلان بانک دورقوز آباد علیا گرفته تا دکل دزدی پسر مهاجرانی و… بود، اماحالا در دزدی ۱۵هزار میلیاردی ازصندوق ذخیره فرهنگیان و دزدی از صندوق ذخیره ارزی گرفته تا حقوقهای_نجومی و هک شدن سایت ثبت سفارش خودرو در وزارت صنعت و حضورچندین جاسوس درمراکز حساس کشور گرفته تا آشفتگی بازار سکه و ارز و… نه تنها شخص رییس جمهور مقصر نیست، بلکه ایشان هم مانند هر شهروند دیگری معترض وضع موجود هستند چرا که مقصر اصلی همه این مشکلات، افراد و نهادهای خارج از کنترل دولت می باشند.!

↩ این خط خبر ی درحالی دنبال می شود که قانون اساسی و قوانین مصوب مجلس، وظایف همه مسئولان و نهادهای دولتی و غیردولتی را مشخص کرده و عملکرد گذشته آنهانیز گویای همه چیز است وهیچ ابهامی دراین رابطه وجودندارد که باعث این هجمه های ناجوانمردانه باشد .اگرهم درمورد خاصی ابهامی وجود داشته باشد، آمادگی پاسخگویی توسط این نهادها وجوددارد که این موضوع هرگزمورد توجه واقدام اینگونه افراد ورسانه های خبری نمی گیرد تا مخاطبانشان در فضای غبارآلود، مصرف کننده تولیدات مسموم بوقچی های دشمن باشند.

مشکل اصلی امروز کشور،وجود تعداد زیاد تَکرارچی فاقد تفکر است که نه خودشان اهل کار هستند ونه اجازه کار کردن به دیگران را می دهند. چراکه می دانند اگر مشکلات کشور و مردم مرتفع شود وآرامش فردی و اجتماعی در سایه پیشرفت و خدمت برکشور حاکم شود، زمینی برای بازی این سربازان تابلودار وبوقچی های شناسنامه داردشمن باقی نخواهد ماند.

علی ایحال در انتظار سخنان جناب آقای روحانی در مجلس می مانیم ” تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.!”

نورالدین قدیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.