امروز: سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5475
نسخه چاپی

جمنا فراگیرتر و قوی‌تر از گذشته در راستای وحدت نیروهای انقلاب حرکت خواهد کرد

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جمنا فراگیرتر و قوی‌تر از گذشته در راستای وحدت نیروهای انقلاب حرکت خواهد کرد.

حجت‌الاسلام محمّدحسن رحیمیان رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (دوشنبه ۵ شهریور) در اوّلین نشست برگزیدگان اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب که در سالن اجتماعات مسجد امام‌صادق(ع) برگزار شد با بیان اینکه ما همواره در طول تاریخ، ریزش‌هایی داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: در مقابل، جنبه ایجابی نیز فوق‌العاده‌ست و رویش‌ها، قابل توجه است.

وی ادامه داد: اگر سال ۴۱ که آغاز نهضت امام بود، پنجاه نفر در کل کره پیدا نمی‌شد که جان خود را برای امام زمان(عج) بدهند امروز میلیون‌ها نفر در کره زمین وجود دارند که حاضر هستند جان خود را در راه امام‌زمان و نایبش بدهند.

رحیمیان خاطرنشان کرد: در آن دوران، برخی مراجع می‌گفتند ما جرات نمی‌کنیم کاری بکنیم که خونی از دماغ کسی خارج بشود.

وی با اشاره به ضعف دشمنان گفت: اسرائیل اگر یک درصد احتمال می‌داد می‌تواتد حزب‌الله را شکست دهد، بدون اندکی تردید این کار را می‌کرد.

رحیمیان با بیان اینکه نباید با دیدن کف‌های روی آب، خود را ببازیم، تصریح کرد: اگر چند نفر جاهل تحت القائات دشمن حرکتی انجام می‌دهند، باید طرف دیگر قضیه را هم دید.

وی به ایجاد داعش توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: اگر میلیاردها تومان هزینه می‌کردیم تا تفاوت اسلام ناب را با اسلام دروغین، به دنیا نشان دهیم، به اندازه‌ ایجاد داعش توسط آمریکا نمی‌توانستیم.

رحیمیان با تاکید بر اینکه باید توطئه دشمنان را برای القای تاریکی و ناامیدی در کشور خنثی کنیم، تصریح کرد: باید کمربندها را برای تحقق آن چیزی که قرار است قطعاً در نظام محقق شود ببندیم.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ، حتی سیم‌خاردار را به سختی می‌توانستیم تهیه کنیم، گفت:  از مراحل سختی عبور کرده‌ایم و از این مرحله هم عبور خواهیم کرد.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه مردمی دستاورد خوبی در دور گذشته داشته و ما اطمینان داریم که به لطف خدا و تجربه ارزشمندی که اندوخته‌ایم، تشکیلات فراگیرتر و قوی‌تری نسبت به گذشته داشته باشیم و با حداکثر نقاط قوت و کم ترین ضعف‌ها، به سمت وحدت همه نیروهای انقلاب حرکت کنیم.

خاطره حجت‌‌‌الاسلام رحیمیان از نظر سید حسن نصرالله درباره فتنه۸۸

وی با اشاره به فتنه ۸۸ به خاطرات سید حسن نصرالله پرداخت و گفت: ایشان می‌گفت پس از سال۸۸ وقتی علیه انقلاب اسلامی جنگ احزاب شکل گرفت اما جمهوری اسلامی با قدرت باقی ماند، اعتقاد دوست‌داران انقلاب اسلامی در جهان نسبت به آن بیش از گذشته شد. آینده از آن اسلام است و امام فرمود اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک‌ می‌نشاند‌.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما اطمینان داریم که با بصیرت دلدادگان انقلاب اسلامی ما قوی‌تر از گذشته با حداکثر نقاط قوت به یک وحدت فراگیر بین نیروهای انقلاب می‌رسیم گفت: ما کاری به عناوین چپ و راست نداریم و مرز بندی ما کفر و نفاق و انقلابی و غیر انقلابی است.

رحیمیان با اشاره به برنامه‌ریزی برای حوزه فراگیر اقشار در جبهه مردمی ابراز امیدواری کرد جبهه مردمی بتواند موثرتر از گذشته راه خود را ادامه دهد.


منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.