امروز: سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5541
نسخه چاپی

باور کنیم قدرت انقلاب و وعده نصرت الهی را

رهبرمعظم انقلاب اسلامی با تحلیل وکنار هم قرار دادن نکات مهم درکنار وعده الهی برای نصرت مؤمنین واتحاد درصحنه بودن مردم ایران است که با اطمینان از پیروزی بر دشمن وبه زانو درآوردن استکبارجهانی سخن می گویند.

رهبر حکیم وفرزانه انقلاب، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)دردیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری، در رابطه با دشمنی استکبار جهانی باانقلاب اسلامی به مسائل مهمی اشاره فرموده و موارد زیر راموردتاکید قراردادند.

۱ – دشمنی استبار جهانی با انقلاب اسلامی از روز اول بوده وامر جدیدی نیست؛

۲ – دشمنان قبلی انقلاب از دشمنان امروز قوی تر بوده اند؛

۳ – انقلاب اسلامی از نهال ضعیف چهل سال پیش به شجره طیبه تبدیل و بسیار قوی تر شده است؛

۴ – بسیاری از اقدامات ودشمنی هایی که دشمنان ما در گذشته انجام دادند، در حال حاضر قابل انجام نیست ( تحریک قومیتها وجنگ داخلی، کودتای نظامی، حمله مستقیم نظامی درطبس، جنگ گسترده هشت ساله نظامی ، ساقط کردن هواپیمای مسافربری و…)؛

۵ -عبور انقلاب اسلامی از بحرانها وقدم گذاشتن در یک راه نو؛

۶ – متمرکز شدن دشمن در دوعرصه جنگ اقتصادی ورسانه ای؛

۷ -درحال پیشرفت بودن انقلاب در زمینه های دفاعی، علمی، صنعتی، عزت سیاسی، رشدفکری و رشد معنوی؛،

۸ – شکست دادن قطعی دشمن در این مرحله ومراحل بعدی وبه زانو درآوردن استکبار.
… ودر بخش دیگری از بیانات شان هم فرمودند که این سخنان را نه به عنوان رجزخوانی بلکه از روی آگاهی واطلاع می گویندو…

نکته:

در نبردهای نظامی یک ملاحظه مهم به عنوان یک اصل مورد نظر قرارمی گیرد وآن این است که اگر یک یگان نظامی بخواهد دریک نقطه ای به یک یگان دشمن حمله کند حتما باید امکانات و تجهیزات و نیروهای دشمن درآن منطقه را برآورد نموده ووقتی اقدام به حمله کند که به اندازه سه برابر تجهیزات ونیروی انسانی دشمن، تجهیزات ونیروی انسانی آماده وبه کارگیری کند.

حالا با دقت نظر در فرمایشات #رهبر_معظم_انقلاب رهبرمعظم انقلاب، توجه به اصل نظامی بیان شده ونتایجی که دشمنان دشمنان انقلاب از دشمنی ها و جنایات گذشته شان درحق ملت شریف ایران و انقلاب اسلامی که روز به روز و با برآورد از قدرت روبه رشد ایران عریز، بر حجمشان افزوده می شود ولی نمی توانندبه نتیجه ای که مطلوبشان هست دست پیدا کنند. از طرفی ویاوجود این همه دشمنی وتحریم های فلج کننده به زعم خودشان، جمهوری اسلامی روز به روز قوی تر وبه قدرت اول منطقه تبدیل شده ودر عرصه های بین المللی در زمینه های مختلف نقش آفرینی بیشتری می کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تحلیل وکنار هم قرار دادن این نکات مهم درکنار وعده الهی برای نصرت مؤمنین واتحاد و درصحنه بودن مردم ایران است که با اطمینان از پیروزی بر دشمن وبه زانو درآوردن استکبارجهانی سخن می گویند

نورالدین قدیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.