امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5627
نسخه چاپی

ملت ایران درهمین طوفان ها به رشد و بالندگی رسیده است

ملت ایران ۴۰سال است محکم، مقاوم وبدون خدشه ناپذیری دربرابرآشوب ها، بحران ها، فتنه ها، نفاق ها، ترورها قد علم کرده و به هیچ قدرتی و ابرقدرتی باج نداده و نخواهد داد

حمله و حادثه تروریستی ۳۱شهریورماه سال جاری در اهواز؛ درسی و هشتمین سالروز گرامیداشت دفاع مقدس که منجر به شهادت و زخمی شدن ۹۰نفر از هموطنان ما گردید، خشم و انزارجهانیان را در محکوم کردن این حادثه خونین برانگیخت. اشخاص حقوقی، حقیقی، دولت ها، مجامع، انجمن ها و سازمان های بین المللی هریک با صدوراطلاعیه، بیانیه وتماس های تلفنی با ملت و دولت ایران ابرازهمدردی نمودند. دوگروه تروریستی«الاحوازیه» و «داعش» مسوولیت این حادثه را  بر عهده گرفتند. تروریست ها ۴نفربوده که هر ۴نفر به درک واصل و زمین از شر لوثشان پاک گردید. نگارنده ضمن آرزوی علودرجات، عفو و رحمت برای شهدای این حمله تروریستی و ابرازهمدردی با خانواده‌های مکرم این شهیدان؛ نکات مختصری را در همین زمینه یادآور می شود:  

۱- این حادثه تلخ و تأسف باربنا برپیام تسلیت رهبرمعظم انقلاب به خانواده مکرم شهدای؛ حکایت گردل پرکینه تروریست ها نسبت به ملت همیشه درصحنه بوده که قادر به تحمل اقتدار ملی ایران نبوده اند.

۲- ضروری است جمهوری اسلامی ایران با دقت و سرعت و هوشیاری لازم؛ پاسخ در خور این حمله تروریستی را هرچه سریع تر داده و با عنایت به پیام رهبرانقلاب به همین مناسبت؛ دستگاه‌های مسوول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

۳- مردم ایران؛ آمریکا، اسرائیل، عربستان سعودی را با برخی کشورهای خودفروخته عربی؛ حامیان این عملیات تروریستی می داند و به سادگی از کنارآن عبور نخواهد کرد و به وقت مقتضی پاسخ در خور آن را خواهد داد. دیرنخواهد بود که برخی دشمنان منطقه ای ایران در آتش خشم مدافعان این ملت بزرگ خواهند سوخت ودیگر شاهد امنیت درکشور کوچکشان نخواهند بود!

۴- دشمنان ریز و درشت ملت ایران بدانند اگر مردم ایران امنیت نداشته باشند و امنیتشان از سوی بیگانگان مورد تهدید قرارگیرد؛ مدافعان هوشیار ایران در دفاع ازکیان این ملت و این آب و خاک، هرگزاجازه نخواهند داد آنان در امنیت و آسایش بسربرند. امنیت ایران امنیت همسایگان منطقه ای ایران است و چنان چه این امنیت مورد مخاطره قرارگیرد تضمینی بر امنیت همسایگان مداخله جو در امور ایران وجود نخواهد داشت. حامیان این گروه های تروریستی بدانند؛ به‌ زودی تاوان سنگینی برای این جنایت‌شان پرداخت خواهند نمود.

۵- شبکه های مجازی و همچنین شبکه های تلویزیونی تحت سلطه سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی سیای آمریکا، موساد اسرائیل، اینتلیجنس سرویس انگلیس،  سرویس‌های اطلاعاتی  “مباحث” و “استخبارات” عربستان سعودی و… بدانند توان دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران با یک اقدام تروریستی کور زیر سئوال نمی‌رود، و این ملت ایران است که در نهایت  تروریسم ، گروه های تروریستی و حامیانش  را در منطقه و جهان به خاک ذلت خواهد نشاند.

۶- ملت ایران ۴۰سال است محکم، مقاوم وبدون خدشه ناپذیری دربرابرآشوب ها، بحران ها، فتنه ها،  نفاق ها، ترورها قد علم کرده و به هیچ قدرتی و ابرقدرتی باج نداده و نخواهد داد و هرگز میدان را خالی نکرده که اگرکرده بودامروزتحت فشارو زیرحملات ناجوانمردانه استکبارو ایادیش نبود و مورد هجوم کورتروریست های مزدور قرار نمی گرفت؛ تاریخ ۴۰ساله انقلاب را مرورکنید این ادعا را دور از واقعیت نخواهید دید. ملت ایران درهمین طوفان ها به رشد و بالندگی رسیده است و پوزه و دماغ دشمنانش را به خاک مالیده است و باز خواهد مالید.

زنده و جاوید ملت ایران، و برقرار وپاینده این مرز و بوم.

دکتراسدالله افشار

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.