امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5670
نسخه چاپی

پاسخ کوبنده سپاه نشان از آمادگی عملیاتی و اشراف اطلاعاتی آن است/ باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمادگی عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و سرعت عملیاتی بسیار در پاسخ موشکی سپاه به تروریست‌ها تأثیرگذار بود، گفت: پیام این حمله برای کشورهای حامی تروریسم این است که قدرت تقابل با آنان را داریم ولی جمهوری اسلامی نجابت به خرج می‌دهد.

مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس‌، با اشاره به پاسخ کوبنده سپاه به عملیات تروریستی ۳۱ شهریور ماه اظهار داشت: در مدتی که این عملیات صورت گرفت اشراف اطلاعاتی سپاه به محل تجمع تروریست‌ها خود بسیار ارزشمند است.

وی افزود: توانستند در فرصت کوتاهی محل تجمع این تروریست‌ها را پیدا کنند و این نشان از آمادگی عملیاتی سپاه است.

چمران با بیان اینکه آمادگی عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و سرعت عملیاتی بسیار در انجام این عملیات تأثیرگذار بود، گفت: سرعت عملیاتی داریم و زودتر از این هم می‌توان انجام داد ولی اطلاعات باید کامل باشد تا بتوان یک عملیات دقیق انجام داد و در این عملیات اطلاعات بسیار دقیق بود.

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این گوشمالی مقدماتی است و باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم، تصریح کرد: پیام این حمله برای کشورهای حامی این تروریست‌ها این است که ما قدرت تقابل با آنان را به خوبی داریم ولی اگر جمهوری اسلامی ایران نجابت به خرج می‌دهد و مواضع آنها را هدف قرار نمی‌دهد، بحث دیگری است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی باید روی این مسئله هم فکر شود که در شرایطی که یک عده فریب‌خورده جایی جمع شده و عملیات می‌کنند ما آنها را بزنیم یا کشورهایی که رسماً‌ اعلام می‌کنند ما از این گروه‌ها حمایت می‌کنیم. این باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد چون کشوری که از یک گروه تروریستی رسماً‌ اعلام حمایت می‌کند آن کشور خود می‌بایست مورد بررسی قرار بگیرد و شاید روزی فرا برسد که مستقیماً این کشورها مورد هدف قرار گیرند.

منبع :  فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.