امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5700
نسخه چاپی

واکنش حسینی به اظهارات برخی رسانه‌ها/ فعالیت‌های جمنا بارها از سوی اعضاء اعلام شده است

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلاب با بیان اینکه فعالیت‌های جمنا بارها از سوی اعضاء اعلام شده است، گفت: هر زمان ضرورت داشته باشد، می‌توان گزارش تفصیلی فعالیت‌ها را به وزارت کشور و دیگر مراجع ذی‌ربط ارائه کرد.

سیّدمحمّد حسینی، عضو شورای مرکزی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) ، در واکنش به نقل قول برخی رسانه‌ها از «بهرام سرمست»، دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مبنی بر اینکه جمنا، گزارش فعالیت‌های جدید خود را به وزارت کشور ارائه نکرده، گفت: فعالیت‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب به طور مداوم در مصاحبه‌های اعضای شورای مرکزی اعلام شده که در واقع استمرار همان اقدامات و مواضع گذشته در سطح تهران و استان‌ها است.

وی با بیان اینکه هر زمان ضرورت داشته باشد، می‌توان گزارش تفصیلی فعالیت‌های جمنا را به وزارت کشور و دیگر مراجع ذی‌ربط ارائه کرد، افزود: البته دوستان کمیسیون احزاب اگر تمایل داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به کانال و سایت جبهه مردمی، در جریان فعالیت‌ها قرار گیرند.

گفتنی است، برخی رسانه‌های یک طیف سیاسی خاص، پس از نشست روز دوشنبه(۱۶ مهر) دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و اظهارات وی مبنی بر اینکه جمنا فعالیت‌های قبلی خود را به ما گزارش داده بود، سعی کردند تا با ارائه تفسیری خاص از سخنان بهرام سرمست، فعالیت‌های جمنا را غیرقانونی جلوه دهند.

منبع: فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.