امروز: سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5719
نسخه چاپی

بیانیه کانون ورزشکاران جبهه مردمی به مناسبت موفقیت ورزشکاران کشور در بازی های آسیایی جاکارتا

ورزشکاران و جامعه ورزشی ثابت کردند که دست در دست یکدیگر موانع را یکی پس از دیگری از میان بر میدارند و به قله های افتخارات جهانی را طی میکنند و همواره در مشکلات و سختی ها در کنار ملت و رهبری ایستادگی دارند و مقاومتی ۴۰ ساله را به نمایش میگذارند .

حضور کاروان با افتخار مدال آوران بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ، دستاوردهای مهمی چون امید به مردم ، اهتزار پرچم جمهوری اسلامی در سطح قاره کهن آسیا ، پاسخگویی مناسب به احساسات ملت بزرگ ایران و شادی آفرینی برای ملت ایران بارقه هایی از دستاوردهای این کاروان ورزشی بوده است .

کاروانی که در حساسترین برهه زمانی منطقه ،دست اندازی ها و دخالت های بی مسئولانه استکبار جهانی و کشورهای مدعی حقوق بشر، بی رحمانه ترین جنایات قرن را از مردم بی دفاع یمن ، سوریه ، فلسطین ، ایران اسلامی و….با بدست اوردن این همه مدال ، موجبات یاس و نا امیدی دشمنان  را فراهم کردند .

و افتخار بزرگتر آن است که رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ،کار آنان را شجاعانه و با ارزش می خواند و تلاش و ایثار این ورزشکاران را در میدان ورزش به مثابه میدان دفاع مقدس و میدان علم با ارزش می داند .

ارزش این افتخارات و افتخار آفرینان ورزشکار این کاروان  برای کشور عزیزمان همین بس که مقام معظم رهبری مدال واقعی را خود ورزشکاران بر می شمارند و پیروزی در این میدان را پیروزی کشور تلقی دارند.

این حرکت فرهنگی ورزشکاران در افتخار آفرینهای در میادین ورزشی خود تفسیر و تجلی استکبار ستیزی و آزادی خواهی است و عامل و سر منشا یی برای بیداری جوامع علیه جرمها و ستم های کشورهای استکباری و صهیونیستی چون امریکا و اسراییل است .

ورزشکاران و جامعه ورزشی ثابت کردند که دست در دست یکدیگر  موانع را یکی پس از دیگری از میان بر میدارند و به قله های افتخارات جهانی را طی میکنند و همواره در مشکلات و سختی ها در کنار ملت و رهبری  ایستادگی دارند و مقاومتی ۴۰ ساله را به نمایش میگذارند .

کانون  ورزشکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور ،  حضور  این عزیزان رادر میادین ورزشی و افتخار آفرینهای آنان را که بر عزت  ملت بزرگ ایران افزوده است ارج نهاده  و امید آن داریم که با بهره گیری مناسب از راهنماییهای  پیامبرگونه ولی امر مسلمین جهان  حضرت آیه الله العظمی  امام خامنه ای مدظله العالی در تعالی و توسعه کشور خود در تداوم این موفقیتها گامهای موثری بردارند  .

 

کانون ورزشکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.