امروز: سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5755
نسخه چاپی

بحران دوفوریتی در اردوگاه اصلاح طلبان.!؟

بحران نیروی کارآمد در نزد اصلاح طلبان به جایی رسیده است که سخنگوی شورای شهر تهران، از پیگیری ارائه طرح دوفوریتی به مجلس باهمکاری نمایندگان اصلاح طلب و عضو فراکسیون امیدبرای ماندن شهردارتهران در مسئولیت خود خبرمی دهد.

یکی از داغترین مباحثی که این روزها در اردوگاه اصلاح طلبان مطرح است، انتخاب سومین شهردار برای تهران درکمترین از دوسال توسط شورای اصلاح طلبان شهرتهران می باشد.

موضوعی که اگر کمی تدبیر به کار می رفت و مصالح مردموکشور جایگزین قشری نگری ومصالح حزبی وجناحی می شد، می توانست رخ ندهد.

شعار جوانگرایی،توجه به جوانان وبانوان وبرخوردار بودن از نیروهای توانمند برای اداره کشورو پذیرش مسئولیت، یکی از حربه های فریب اصلاح طلبان برای جذب وکشاندن طرفداران به کف خیابان و بهره برداری از آرای آنان در ایام انتخابات می باشد ولی در عرصه عمل وتقسیم مناسب، چنان بسته وقشری عمل می کنند که کسی به غیر از حلقه اولشان، توان و اجازه ورود به دایره مسئولیتی را پیدا نمی کند.

برای پی بردن به این حقیقت تلخ، نیازی به هیچ سند ومدرکی نبست چراکه همه چیز در عمل فاش اصلاح طلبان آشکار وقابل مشاهده است.

انتخاب وزرا در دولت تدبیر و امید وشهردار برای تهران و…فقط مشتی از خروار در عملکرد اصلاح طلبان در این رابطه می باشد‌‌.

بحران نیروی کارآمد در نزد اصلاح طلبان به جایی رسیده است که سخنگوی شورای شهر تهران، از پیگیری ارائه طرح دوفوریتی به مجلس باهمکاری نمایندگان اصلاح طلب و عضو فراکسیون امیدبرای ماندن شهردارتهران در مسئولیت خود خبرمی دهد. فارغ از اینکه این مطلب چقدر جدی باشد و جامه عمل بپوشدیانه، بیانگر حقیقتی است که اگر کارشناسی دقیق بشود، می توان ریشه اصلی مشکلات امروز کشور را در آن مشاهده کرد.

به نظر می رسد خبر داده شده توسط سخنگوی شورای شهر تهران چندان هم شوخی نباشد و تهیه وتصویب طرح دوفوریتی و یاحتی سه فوریتی، یکی از ضروری ترین اقدامات در نزد اصلاح طلبان باشد، البته نه در مجلس وبه خاطر ماندن یک نفر در مقام خود، بلکه در اردوگاه ‌پدران وتصمیم گیرندگان پشت پرده اصلاح طلبان و برای باز کردن چشم ها ودیدن دیگران و ترجیح دادن منافع مردم به منافع حزبی و جناحی.

طرحی که در آن به این حقایق تاکید شودکه مملکت به غیر از پیرمردان بی انگیزه و خسته از خوردن وخوابیدن، جوانان توانمندو ‌کارآمد و پرتلاش ودلسوز به حال دولت و ملت هم دارد که می توانند وارد عرصه خدمت ونقش آفرینی شوند.

طرحی که درآن، به این حقیقت توجه شودکه اگر مصالح ملی ومنافع مردم، ضرورت خروج یک نفر از اعضای شورای شهر را برای پذیرش مسئولیتی که شاید توان انجام آن را داشته باشد را ایجاب نماید، به آن تن بدهند واز ورود یک نفر غیر اصلاح طلب در جمع خودشان وحشت نداشته باشند.

طرحی که اصلاح طلبان را وادار به خدمت کند نه استفاده از فرصت به دست آمده برای رسیدن به مطامع دنیایی خود ومنافع حزبی وگروهی پدرخوانده هایی که تنهاهدفی که برایشان مهم نیست کشور ومردمی است که به آنها امید بسته اندو…
البته گفتنی زیاد است ولی
درخانه اگر کس است…….. یک حرف بس است.!

نورالدین قدیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.