امروز: سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5759
نسخه چاپی

بیانیه کانون ورزشکاران جبهه مردمی در پی موفقیت ورزشکاران در” پارا المپیک آسیایی “

کانون ورزشکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پی موفقیت ورزشکاران کشورمان در ” پارا المپیک آسیایی ” جاکارتا بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه کانون ورزشکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پی موفقیت ورزشکاران در ” پارا المپیک آسیایی “

بسمه تعالی

 مردان و زنانی که با شعار ” توکل و تلاش “با سلاح ایمان و غیرت پا در میدان رقابت در پهناورترین قاره جهان نهادند و به بلندای عزت ایرانیان پرچم پرافتخارجمهوری اسلامی ایران را ۱۳۶ بار به اهتزاز در آوردند .

این عزیزان چه وابستگی و دلدادگی با میهن عزیز اسلامی و مردم پاک نهاد آن داشتند که نام کاروان را با یاد شهید  سرافراز سردار حاج حسین همدانی برجسته ومتبرک ساختند .

این توفیق وکسب مقام سوم در مسابقات پارا آسیایی ۲۰۱۸و موفقیت پیاپی ورزشکاران در ۱۳ رشته ورزشی و مدال آفرینی را باید،پاسخگویی مناسب این حماسه آفرینان عزیز برای حمایتهای همه جانبه ملت بزرگ ایران اسلامی و بویژه دعای خیر و حمایتهای مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین جهان و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست .

وچه شایسته است که این کاروان ورزشی قدر شناس محبت ها و  خیر خواهی های مردم کشورشان و حمایت های مسئولان شان بوده اند که امید و تعالی را سوغات سفرشان کرده اند .

این موفقیت بزرگ را به همه اعضای این کاروان ورزشی ،رهبری فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مدیران و مسئولان رشته های مختلف شرکت کننده و کمیته ملی پارا المپیک کشور تبریک عرض نموه و آرزوی توفیق روزافزون برای همگان از درگاه حضرت حق مسالت داریم.

و من الله التوفیق

کانون ورزشکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  (جمنا)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.