امروز: سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 5916
نسخه چاپی

تفکر بسیجی تنها راه برون رفت از مشکلات !

آقایان طالب مدیران خارجی باید پاسخ دهند که آیا ایستادگی درمقابل دو ابرقدرت شرق و غرب و بیش از یکصد کشور خارجی حامی صدام بعثی درجنگ ۸ ساله مشکل تر بود یا اداره شهر تهران.؟

چندروز پیش ، فردمنتخب به عنوان شهردار تهران ازطرف اصلاح طلبان شورای شهر تهران وقبل از آن وزیر اصلاح طلب دولت تدبیر و قبل از آن مشاور رئیس جمهورکدخدا باور وقبل ازآن … باتحقیر ملت ایران و توانمندی های داخلی بر ضرورت آوردن مدیر خارجی برای اداره امورات کشور تاکیدکردند.

البته این نگاه، اعتقادقلبی لیبرال‌های اردوزده در دولت روحانی است که بعضی ها می گویند وبعضی ها نگفته بدنبال عمل به آن بوده و هستند.چون پیرامون این سخن آقایان اعتدالی واصلاح طلب پاسخهای منطقی به اندازه کافی ازطرف دلسوزان انقلاب داده شد، حقیر بنای اظهار نظر نداشتم اما در این ایام که معطر به عطر فرشته های زمینی خدای مهربان، شاگردان مدرسه عشق و بسیجیان عاشق است؛ حیفم آمد خاطره ای را که حدود ۲۰سال پیش یکی از روحانیون نزدیک به حضرت امام خمینی (ره) برای من تعریف کرد را بازگونکنم.

سال ۷۷یا۷۸بود که به مناسبت بر گزاری صدمین سالگرد تولد حضرت امام خمینی (ره) بایکی از روحانیون اعضای دفتر امام در نجف مصاحبه ای انجام دادم که ایشان در خلال صحبت و اتفاقا در موضوع نگاه امام به مردم وتوان داخلی گفتند:”اوایل سال ۵۷ که حرکت انقلابی مردم شتاب می گرفت و احتمال پیروزی انقلاب احساس می شد، این بحث دربین اعضای دفتر مطرح شدکه انقلاب به پیروزی نزدیک می شود ولی امام برای اداره امور کشور کادرسازی نکرده است. یکی از اعضای دفتر به نمایندگی از بقیه، این دغدغه را با امام درمیان گذاشت و امام درپاسخ فرمودند: من برای اداره کشور، بسیج تشکیل می دهم. “و بسیج تشکلیل شدودیدیم و دیدید که چه خدماتی انجام داد و درحال انجام چه خدماتی است.

آقایان طالب مدیران خارجی باید پاسخ دهند که آیا ایستادگی درمقابل دو ابرقدرت شرق و غرب و بیش از یکصد کشور خارجی حامی صدام بعثی درجنگ ۸ساله مشکلتر بود یا اداره شهر تهران.؟پیروزی در عرصه های علمی از فناوری نانو و هسته ای وموشکی گرفته تا سلولهای بنیادی و هوافضاو …که همگی با مدیریت جهادی و روحیه بسیجی انجام شد، مهمتر ومشکلتر هستند یا اداره چند کارخانه تولیدی و صنعتی .؟نه خیر آقایان! مشکل مشکل کار وتوان و دانش مدیریتی نیست، مشکل مشکل اعتقادی و اعتمادنکردن به خودی هااست که شماها در مکتب لیبرال آموخته اید نه مکتب امام.

شاگردان مکتب امام با مدیریت وهدایت رهبر حکیم وفرزانه انقلاب، پیچیده ترین گره ها را باز وامورات راسامان می دهند و کارهارا به پیش می برند که فقط یک نمونه اش پیشرفتهای موشکی وهوافضا وتوان دفاعی کشور است که چنان قدرت بازدارندگی برای ایران عزیز و انقلاب اسلامی تولید کرده است که دشمن را حتی از فکرکردن به هرگونه تعرض نظامی هم بازداشته است.

ناتوانی در مقابله نظامی است که استکبار و صهیونیسم جهانی را وادار کرده تا برای مقابله وتصعیف قدرت انقلاب اسلامی وایجاد مشکل برای ملت شریف ایران با جنگ اقتصادی وفرهنگی، به شماها دلبسته و بخواهد طرحهای شومش را با کمک شما بیگانه پرستان به پیش ببرد.

مشکل امروز کشور فقط یک چیز است و آن هم «نفوذ نامحرمان در صف انقلاب ودوری مدیران کشور از مکتب امام است وبس.»و تنها راه رفع این مشکل هم کم شدن شر اینگونه مدیران از سر ملت وسپردن امورات اجرایی وقانون گذاری کشور به دارندگان وعاملان به تفکر بسیجی است ولاغیر.!

نورالدین قدیمی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.