امروز: سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 6030
نسخه چاپی

بیانیه کمیته نمایندگان ادوار جبهه مردمی به مناسبت روز مجلس

کمیته نمایندگان ادوار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس بیانیه ای صادر کرد

بسمه تعالی

دهم آذر سالروز شهید آیت الله مدرس به حق روز مجلس نامگذاری شده است.شهید مدرس نماد و الگوی نمایندگان مردمی و مبارز که در بیان حق و ایستادگی در راه دفاع از حقوق مردم و احکام اسلام و مقابله با ستم رضا خانی هرگز کوتاهی نکرده و در این راه به درجه رفیع شهادت نائل گردید. مجلس شورای اسلامی باید همواره در راه دفاع از حقوق ملت و پاسداری از استقلال نظام اسلامی ایران گام بردارد.

اکنون از سویی مردم عزیزمان با مشکلات عدیده اقتصادی و معیشتی روبرو شده‌اند کاهش قدرت خرید مردم در اثر نوسانات ارزی و تورم روزافزون آنها را در شرایط سختی قرار داده است که لازم است نمایندگان مردم راهکارهای فوری و عملیاتی در پیش پای دولت قرار دهند و گامهای اساسی و سریع در رفع مشکلات اقتصادی بردارند.

از سوی دیگر بررسی پیمان نامه های خارجی از جمله لوایح چهارگانه FATF  هوشیاری ودقت نظر مضاعف نمایندگان را طلب می کند . تاریخ درباره رای و تصمیم گیری آنها قضاوت خواهد کرد و نمایندگان محترم مجلس از هرگونه مصوبه ای که استقلال اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی را مخدوش می کند پرهیز نماید و براساس رهنمود رهبر فرزانه و حکیم انقلاب به جای لوایحی که به دست بیگانگان پخت و پز شده است خود به قانون گذاری مستقل اقدام نماید.

کمیته نمایندگان ادوارجبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.