امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 754
نسخه چاپی

اطلاعیه

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به استحضار می رساند:
۱- نشست باشکوه و بی سابقه ۳۰۰۰ نفری منتخبان مجامع شهرستانی، استانی، قشری و حامیان جبهه امروز (۵ اسفند ۱۳۹۵) در فضایی مملو از نشاط، معنویت و بصیرت انجام شد.
۲- در این نشست درباره دو موضوع از حاضران رای گیری شد: ۱- انتخابات ۳۰ نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی جبهه ۲- انتخاب ۱۰ نفر از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری
۳- توضیح این نکته لازم است که هیئت موسس در این نشست به انتخاب خود، به کار خود پایان داد و پذیرفت که در جمع کاندیداهای انتخابات شورای مرکزی حضور داشته باشد و خود را در معرض رای بدنه قرار بدهد.

۴- رای گیری در تعرفه های کاغذی صورت گرفت. از حاضران خواسته شده بود در کنار درج نامی اسامی کاندیداهای شورای مرکزی، کد آنها را هم وارد کنند تا شمارش الکترونیکی میسر باشد. با این وجود فقط حدود ۵۰۰ نفر از ۳۰۰۰ فرد حاضر در مجمع، کد کاندیداها را در تعرفه های خود وارد کردند و بنابراین بخش اعظم تعرفه ها به صورت دستی شمارش می شود. این روند همچنان ادامه دارد و از آنجا که هر فرد به ۳۰ نفر رای داده، به طور طبیعی طولانی خواهد بود. تخمین های موجود نشان می دهد شمارش آرا شورای مرکزی تا فردا تمام می شود و نتایج آرا رسما اعلام خواهد شد.
۵- شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری نیز وضعیتی مشابه دارد. رای دهندگان در اینن مورد به ۱۰ نفر رای داده اند و با توجه به اولویت شمارش آراء شورای مرکزی، رای شماری در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری در مرحله بعد انجام می شود.
۶- به دلیل شکل گیری برخی شایعات به استحضار می رساند شمارش آرا در موردد کاندیداهای ریاست جمهوری در مراحل کاملا ابتدایی است و بنابراین هرگونه گمانه زنی در این مورد بر خلاف واقعیت است.
۷- روال مصوب جبهه این است که ده نفر از کسانی که بیشترین رای را در مجمع اول آورده باشند انتخاب می شوند و شورای مرکزی با آنها به مذاکره می پردازد. در این مذاکرات علاوه بر استماع برنامه ها، از پای بندی یا عدم پای بندی منتخبان به مکانیسم و شرایط جبهه نیز سوال خواهد شد. از آنجا که کسانی که در مجمع اول به رای گذاشته شدند معرفی شده از سوی بدنه بودند، این احتمال هست که در میان آنها کسانی باشند که مکانیسم های جبهه را نپذیرند. پس از اتمام این مذاکرات، شورای مرکزی اسامی ۱۰ نفر برتر را که ضمنا مکانیسم و شرایط جبهه را هم پذیرفته باشند به مجمع دوم ارائه می کند. بنابراین، گمانه زنی درباره اسامی منتخبان نهایی کاملا خلاف واقع است.

۶ دیدگاه

ارسال دیدگاه
 1. با سلام و ضمن تبریک تشکیل جبهه واقعا مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
  بنده به عنوان یک جوان ۲۷ ساله نه چندان انقلابی ولی دلبسته به نظام و انقلاب و رهبری از اعضای شورای مرکزی و هیئت موسس و خصوصا کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری سال ۹۶ عاجزانه خواهشمندم که با توجه به اتفاقات و تحولات ایران و منطقه مخصوصا در دولت جناب آقای روحانی طی این ۴ سال و اینکه از دیدگاه شخصی خودم احساس میکنم که از اصول و مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی تا حدود زیادی فاصله گرفته ایم لذا خواهشمندم که اختلافات و منیت های شخصی را کنار گذاشته و همان طور که از اسم جبهه مردمی و انقلابی استفاده می کنید با تقسیم کار و انقلابی کار کردن در این راه تلاش کنید تا بار دیگر نام انقلاب اسلامی ایران را هر چه بیشتر زنده کرده و انشاله زمینه ظهور حضرت ولی عصر(عج) را فراهم کنیم و دیگر شاهد اتفاقات تاسف بار این ۴ سال نباشیم.
  خدا قوت

 2. در ضمن اینو هم اضافه کنم که با توجه به اخبار نه چندان موثق مبنی بر اینکه حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی هم در میان کاندیداها قرار دارند لذا به نظر این حقیر طبق سوابق ایشان در سالهای پس از انقلاب و اینکه هم اکنون به عنوان تولیت آستان قدس رضوی (ع) مشغول به خدمت هستند و هم روحانی و هم سید هستند و به نوعی مقبولیت مردمی دارند و اینکه مقام معظم رهبری با اعتماد به ایشان این وظیفه خطیر را به ایشان محول کرده اند پس مقبولیت رهبر فرزانه نظام را هم برخوردارند و امید که با این پشتوانه بزرگ و با یاری و همدلی اعضای مردمی و انقلابی جبهه ایشان را در مسئولیت مهم یاری نمایید و به امید خدا مردم هم با آگاهی و شناخت نسبت به ایشان رای خود را در این راه تقدیم کنند.
  با تشکر

 3. باعرض سلام. گفتمان دولت فعلی در قالب وابستگی ایران انقلابی را در شرایط ضعف در مناسبات بین المللی علی الخصوص در تقابل با نظام سلطه قرار داده است که سمی مهلک برای امنیت ملی کشور می باشد خواهشا دوستان عاقل اشتباهات دوره قبل را تکرار نکنند وبیش از یک نفر احساس وظیفه نکند.

 4. با سلام خدمت شما خدمتگزاران عزیز و دلسوز
  ازتون خواهشمندیم که کل جبهه یک کاندیدای شناخته شده مثل آقای قالباف را معرفی کند که هم از لحاظ خدمات رسانی شناخته شده اند و هم توانایی رقابت با اصلاح طلبان را دارند(البته کل جبهه شما توانایی رقابت با اصلاح طلبان دروغ پرداز را دارند ولی آقای قالیباف شناخته شده ترند)معرفی کندتا باعث تجمیع آرا و حضور ریاست جمهوری قدرتمند باشیم.
  در پناه حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.