امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 826
نسخه چاپی
نیروهای انقلابی بیجارهم به جبهه مردمی پیوستند؛

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیجار اعلام موجودیت کرد

مسئول کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کردستان : در راستای عمل به فرامین رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد و بهبود معیشت مردم و خدمت به محرومین و مستضعفان، این جبهه در سراسر کشور تشکیل شده و تمام تلاش نیروهای انقلابی در این است که برای مقابله با فساد و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی با متحد کردن گروه‌های انقلابی از حقوق مردم دفاع کنند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، شامگاه چهارشنبه با حضور تعدادی از نیروهای انقلابی شهرستان بیجار، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این شهرستان اعلام موجودیت کرد.

مسئول کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کردستان با حضور در این جمع با بیان اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور گفت: در راستای عمل به فرامین رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد و بهبود معیشت مردم و خدمت به محرومین و مستضعفان، این جبهه در سراسر کشور تشکیل شده و تمام تلاش نیروهای انقلابی در این است که برای مقابله با فساد و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی با متحد کردن گروه‌های انقلابی از حقوق مردم دفاع کنند.

طیب سالاروندیان افزود : جبهه مردمی نیروهای انقلاب، فراجناحی و حتی فرا اصولگرایی است و این جبهه معتقد است که مدیریت کشور با توسل به یک جناح سیاسی مقدرو نیست و همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی که خود را در چارچوب نظام جمهوری اسلامی تعریف می‌کنند می‌توانند برای دفاع از حقوق مردم به این جبهه اضافه شوند.

وی با اشاره به همگرایی تمامی نیروهای ارزشی و انقلابی در سراسر استان گفت : با توجه به حضور افراد ارزشی و انقلابی اعم از پیشکسوتان ، فرهیختگان دانشگاهی ، جوانان ، بانوان و ورزشکاران، از نمایندگان این جبهه در این شهرستان خواست که با اتخاذ رویکرد های انقلابی در اتحاد این نیروها در شهرستان و سازماندهی تشکیلاتی این جبهه کمر همت بسته و در راستای شور و نشاط انقلابی تلاش نمایند.

مسئول کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: این جبهه یک تشکل دائمی بوده و مانند دیگر احزاب فصلی و کوتاه‌مدت نیست، همچنین این جبهه مردمی از پایین به بالا بوده و مانند احزاب دیگر دستوری نیست چراکه مردم در آن مشارکت دارند.

سالاروندیان تصریح کرد: این جبهه نقش تعیین‌کننده‌ای در راهنمایی و روشنگری مردم برای انتخاب فرد اصلح در انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرها دارد.

وی عنوان داشت: این جبهه با هیچ یک از احزاب کشور مرتبط نبوده و انقلابی‌گری یکی از اصول اساسی آن است، به همین خاطر از همه جناح‌هایی که اصل انقلاب، نظام، تفکرات امام(ره) و مقام معظم رهبری را قبول دارند، می‌توانند در این جبهه حضور پیدا کنند.

 

مسئول کمیته سیاسی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان بیان کرد: مردم جامعه باید نسبت به مسائل روز کشور، منطقه و جهان آگاهی پیدا کرده و روشن شوند تا بتوانند در مواقع حساس همچون انتخابات ریاست جمهوری و … صحیح تصمیم گرفته و مثل همیشه به موقع به صحنه بیایند.

جبهه مردمی نیروهای انقلابی شهرستان بیجار به صورت خودجوش و مردمی و با حضور دکتر خسروپناه مسئول سازماندهی تشکیلات جبهه در کردستان و همچنین با حضور برخی از شخصیت های برجسته شهرستان و تعدادی دیگر از نخبگان سیاسی شهرها و روستا های شهرستان بیجار تشکیل شد و به صورت رسمی اعلام موجودیت کرد و با آرای مجمع عمومی، ۲۱ نفر به عنوان شورای مرکزی شهرستان بیجار انتخاب شدند.

اسامی منتخبین مجمع عمومی، برای شورای مرکزی جبهه در بیجار به شرح ذیل است:

۱ـ مهدی باشوکی

۲ـ محمد محمدنظامیان

۳ـ محمد مرادزاده

۴ـ حاجعلی افشاری

۵ـ ایوب سالاروندیان

۶ـ بهروز منصوری

۷ـ محمدرضا تمیمی

۸ـ مسعود برزگر

۹ـ امیر ثقفی

۱۰ـ یوسف گروسی

۱۱ـ علی اکبر پیری

۱۲ـ محمد رحیمی رضوان

۱۳ـ میثم خورشید

۱۴ـ محمد کاظمی

۱۵ـ نادر علیمرادی

۱۶ـ ناصر حاتمی

۱۷ـ محمدرحیم  موحد

۱۸ـ صادق کرمانی

۱۹ـ سعید کرمانشاهی

۲۰ـ علیرضا قاضی

۲۱ـ ابوالقاسم ترابیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.