امروز: سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 829
نسخه چاپی
شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور بیانیه‌ای از حضور نیروهای انقلاب در همایش 5 اسفند قدردانی کرد؛

بزرگترین دستاورد همایش ۵ اسفند، آغاز سیاست‌ورزی ضابطه‌مند است

نخستین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی عصر چهارشنبه برگزار شد و اعضای هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی مشخص شدند. این شورا در پایان جلسه بیانیه ای در قدردانی از حضور حماسی و مشارکت پرشور نیروهای انقلاب در همایش ملی ۵ اسفند تقدیر و تشکر کرد

 

شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از حضور و مشارکت نیروهای انقلابی درنخستین مجمع ملی که روز پنجشنبه ۵ اسفند در مجتمع شهر آفتاب تهران با حضور بیش از سه هزار نفر از مردم سراسر کشور برگزار شد، با صدور بیانیه ای تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، نخستین جلسه شورای مرکزی  جبهه مردمی عصر چهارشنبه برگزار شد و اعضای هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی مشخص شدند. این شورا در پایان جلسه بیانیه ای در قدردانی از حضور حماسی و مشارکت پرشور نیروهای انقلاب در همایش ملی ۵ اسفند تقدیر و تشکر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

ولقَد کَتَبنا فِی‌الزَّبُورِ مِن بَعدِ الذِّکرِ أَنَّ ‌الاَرضَ یَرِثُها عِبادِیَ ‌الصّالِحُون (انبیاء / ۱۰۵)

وراثت زمین وعده خداوند برای صالحانی است که زنگار شرک از قلب ها زدوده و راه بندگی خدا را برگزیده اند . مومنانی که بر صراط مستقیم ولایت استوار می مانند، از سرچشمه ” و کان حقا علینا نصر المومنین” سیراب می شوند.

خداوند قادر و متعال را  سپاس می‌گوییم و جبهه شکر و امتنان بر آستان فیض ربوبی‌اش می‌ساییم، که توفیق برگزاری اولین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، با حضور قریب سه‌هزار سفیر و پیام آور وحدت از سراسر کشور را به ما ارزانی بخشید.

در این ایام متعلق به کوثر ولایت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها بر روح آسمانی آن فخر دو عالم، سلام و درود می‌فرستیم «اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَهَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ» و از انفاس قدسی آن دردانه دهر استمداد می‌طلبیم که ما را در مسیر انسجام‌بخشی به جبهه انقلاب و همفکری، همسویی و هم‌افزایی نیروهای انقلاب در مسیر صیانت و حمایت از حریم ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی یاری و مدد عنایت فرماید.

بدون شک روز پنجشنبه ۵ اسفند سال ۱۳۹۵ بر تارک کارنامه تشکیلاتی نیروهای جبهه انقلاب برای همیشه تاریخ خواهد درخشید و طلیعه گام‌های بلند جبهه انقلاب در مسیر تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی خواهد بود.

اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در حالی با حضور و مشارکت پرشور و نشاط نمایندگان و چهره‌های وفادار انقلاب از  ۴۳۰ شهر و ۳۱ استان و برگزیدگان ۲۵ قشر از اقشار مردم برگزار شد که مشاهده چهره‌های مصمم و پرشور و نشاط حاضران در همایش، مسوولیت شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را صدچندان کرده است.

بزرگترین دستاورد همایش ۵ اسفند را باید آغاز سیاست‌ورزی ضابطه‌مند نیروهای مومن و انقلابی در فرایندی مشارکتی و در قالب سازماندهی مردمی دانست. این همایش بزرگ که از متن و بدنه نیروهای انقلابی جوشیده بود بارقه‌های امید به آینده‌ای روشن را در دل نیروهای انقلاب شعله‌ور کرده و آنها را در ادامه راه برای پیشرفت و اعتلاء کشور و رفع مشکلات و جبران کاستی‌ها مصمم‌تر کرده است.

ارزش و جایگاه تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب و مجمع آن را باید به مراتب فراتر از انتخابات ۹۶ و هر انتخابات دیگری دانست. این جبهه می‌تواند تبدیل به کانون شناسایی سرمایه‌های انقلاب از یک‌سو و کشف و پرورش جوانان غیرتمند و بالنده‌ای باشد که فردای ایران اسلامی با همت، تلاش و تدبیر آنان رقم خواهد خورد.

امروز روز عبور از منیت‌ها و خودمحوری‌ها و ایثار و گذشت و فداکاری در راه انسجام و وحدت است، گاه سیاست‌ورزی هوشمندانه و انقلابی است تا بتوانیم موانع موجود در مسیر تعالی و پیشرفت انقلاب اسلامی را از میان برداریم.

همچنین، خود را متعهد می‌دانیم که اولویت‌های خود را بر اولویت‌های مردم  منطبق نموده و از هیچ کوششی برای پیگیری و تحقق آن خودداری نورزیم.  اگر چنین شود آن‌گاه از سرچشمه‌های بشارت‌ها و نصرت الهی سیراب خواهیم شد. چرا که امیرمان فرمود:«و لما رأی الله صدقنا انزل علینا النصر.»

شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با قدرشناسی از آیات عظام و سروان روحانی به‌ویژه حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی که با پیام راهگشایشان و همچنین آیت‌الله موحدی کرمانی که با هدایت‌ها و سخنرانی‌شان در نشست ۵ اسفند، مسیر آینده جبهه را روشن‌تر بیان کردند و همچنین مهمانان عالی‌قدر، نمایندگان و سفیران مردم انقلابی از سراسر کشور که بر ما منت گذاشته و افتخار خدمت‌گزاری را برای شورای مرکزی مجمع فراهم آوردند و همچنین تشکر خالصانه از تمامی دست‌اندرکاران ستادی و اجرایی و برگزارکنندگان  مجمع ملی به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه که در پوشش و انعکاس این همایش عظیم تلاش کردند، بار دیگر دست‌های نیاز خود را به سوی آن یگانه بی‌همتا می‌گشاید و خالصانه و متواضعانه درخواست می نماید که ما را بیشتر از لیاقت‌هایمان عطا فرماید تا بتوانیم سبکبال و سبکبار و با تکیه بر تدابیر رهبر و مرجع عزیزمان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) و با پیروی از خط و راه امام راحل عظیم‌الشان(ره) ، بادبان‌ها را محکم تر نموده و از دل توفان‌ها عبور کنیم. ما به نصرت الهی و وراثت زمین برای مستضعفان و مومنان ایمان داریم و آن روز دور نیست انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.