امروز: دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 832
نسخه چاپی
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی:

جبهه مردمی امید بالایی برای رسیدن به انسجام ایجاد کرده است

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز : جبهه مردمی نیروهای انقلابی نقش تاثیرگذاری را در وحدت بین نیروهای انقلابی ایفا می‌کند.
این جبهه باعث ایجاد امید بسیار بالایی برای ایجاد انسجام و ائتلاف شده است .

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی، با اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر شخصیت‌ها، احزاب و جمعیت‌های انقلابی به این جبهه پیوستند، جبهه مردمی نیروهای انقلابی نقش تاثیرگذاری را در وحدت بین نیروهای انقلابی ایفا می‌کند.

وی ادامه داد: این جبهه باعث ایجاد امید بسیار بالایی در غیاب یک حزب فراگیر در بین جریان انقلابی برای ایجاد انسجام و ائتلاف شده است و امیداوریم بتواند به یک کاندیدای واحد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ برسد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به برگزاری مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، گفت: خوشبختانه زحماتی که طی چند ماه گذشته کشیده شده به برگزاری مجمع عمومی این جبهه منتهی شد و به امیدواریم این مجمع به آن چیزی که نیروهای انقلاب انتظار دارند برسد.

حجت الاسلام مصباحی مقدم تصریح کرد: گام اول این جبهه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده است و این انتظار وجود دارد که بعد از انتخابات سال آینده بتواند این مسیر را ادامه دهد و به وحدت نیروهای انقلابی برسد و به حزب فراگیر دست پیدا کند.

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. فقط اتحاد اتحاد اتحاد
    طرف مقابل را دست کم نگیرید
    فقط به خاطر خون شهدا از تمایلات فردی صرف نظر کنید و یکی بشوید
    اگر اینطور نشد شکست شما صد درصد است و اگر متحد شدید پیروزید
    مردم بصیرت بالایی دارند متوجه هستند چه باید بکنند شما هم بصیر باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.