امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 833
نسخه چاپی
کنعانی‌مقدم:

اصولگرایان از گزینه نهایی جبهه مردمی حمایت کنند

عضو جبهه ایستادگی گفت: کسانی که خود را اصولگرا می‌دانند باید از گزینه نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کنند.

 

حسین کنعانی‌مقدم عضو جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با تفاوت ائتلاف اصولگرایان با تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب نسبت به ائتلاف‌های دوره‌های گذشته اظهار داشت: در گذشته عمدتاً احزاب و تشکل‌های سیاسی، ائتلاف‌های انتخاباتی را ایجاد می‌کردند اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب بیشتر روی ظرفیت‌های مردمی حرکت می‌کند.

عضو جبهه ایستادگی با بیان اینکه تفکر اصولگرایی نیازمند یک سازماندهی مجدد و حرکت در ۳ فاز است، گفت: از فاز اول یعنی ایجاد گفتمان همگرایی، انسجام و وحدت استقبال خوبی شده است.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم، اجماع اصولگرایان روی گزینه‌های مشترک برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها است، اظهار داشت: تلاش ما در فاز سوم این است که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

کنعانی‌مقدم با تاکید بر اینکه اصولگرایان در انتخابات سال آینده به یک گزینه واحد می‌رسند، گفت: همه احزاب و شخصیت‌ها کاملا آزاد هستند که فعالیت انتخاباتی کنند و خود را برای رقابت‌های انتخابات به منصه ظهور بگذارند اما اگر کسی بخواهد در انتخابات ۹۶ حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب را داشته باشد، باید مکانیزمی را که این جبهه برای انتخاب ریاست جمهوری در نظر گرفته است، بپذیرد.

وی با تأکید بر اینکه کسانی که خود را اصولگرا می‌دانند باید از گزینه نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کنند، خاطر نشان کرد: اگر کسی بخواهد حمایت اصولگرایان را داشته باشد باید سازوکار جبهه مردمی را بپذیرد، در غیر این صورت باید به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات ۹۶ شود.

۶ دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. باسلام و صلوات بر حضرت محمد وال محمد
    اینجانب کورش فاتح نژاد مدیر یکی از مدارس ناحیه ۲ شیراز حمایت خود را از جبهه مردمی انقلاب اسلامی اعلام میدادم.نقش آفرینی مردم در پیروزی انقلاب ما در حد اعلا بوده است؛ما هم با وحدت که رمز پیروزی است میتوانیم در عرصه اداره کشور نقش آفرینی موثری در پیشرفت اهداف متعالی انقلاب اسلامی داشته باشیم.
    لبیک یا خامنه ای

  2. یکی جبهه پایداریه یکی جبهه ایستادگی یکی جبهه مردمی انقلاب
    جبهه مردمی انقلاب وقت انتخابات باید بروز و ظهور داشته باشد انشاء که این جبهه معطوف به انتخابات نشه و شاهد تربیت و حمایت نیروهای انقلاب از درون این مجموعه باشیم

  3. مبارک است انشااله به هر حال مومن نباید از یک جا دوبار گزیده شود و انتخابات گذشته باید برایمان درس باشد . به نظرم اگر جبهه مردمی همانظور که برای کاندیدا شدن میثاق با اعضا دارد . باید میثاقی را از سوی مردم با کاندیدای نهایی به امضا برساند و مطالبات مردم را از ایشان مطالبه کند و از رییس جمهوری که از کانال جمنا به ریاست جمهوری میرسد هم مطالبات مردم پیگیری شود . این باعث اعتماد مردم و افزایش رای ایشان میشود . ضمنا جناح رقیب کنار گوش هر ایرانی یک بلندگو نصب کرده به نام تلفن همراه هوشمند و از طریق کانالهای اجتماعی احتمالا موج آفرینی خواهد کرد و باید منتظر سیل تخریب و دروغ باید بود . و البته به نظرم رییس جمهور آینده را این دوره فضای مجازی تعیین خواهد کرد . خواهش میکنم غفلت نکنید . والذین جاهدوافینا لنهدینهم سبلنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.