امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 940
نسخه چاپی
حجت‌الاسلام پناهیان به جمع حامیان «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» پیوست؛

پناهیان: برای موفقیت جبهه مردمی دعا می‌کنم

حجت‌الاسلام پناهیان از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کرد/ اگر در جبهه مردمی نیروهای انقلاب همه مشارکت داشته باشند و به الزامات کار تشکیلاتی پایبند باشند این جبهه در آینده نقش خوبی ایفا می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه  با اشاره به روند شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفت: من از چنین تشکیلاتی حمایت و برای موفقیت آن دعا می‌کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر آینده این جبهه و ارزیابی آن،‌ تصریح کرد : اگر در جبهه مردمی نیروهای انقلاب همه مشارکت داشته باشند و به الزامات کار تشکیلاتی پایبند باشند این جبهه در آینده نقش خوبی ایفا می‌کند.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه درباره ویژگی‌های تیم معرفی شده همراه با نامزد نهایی جبهه مردمی نبروهای انقلاب،‌ گفت : بالاخره این افراد منتخبین جبهه هستند و چون  این جبهه از پایین به بالا سازماندهی شده، شاهد  یک روش جدید و بسیار خوب و با برکت هستیم.

وی افزود:  ممکن است در آغاز کار مشکلاتی بر سر راه جبهه باشد ولی حتما در استمرار فعالیت‌های “جمنا” مشکلاتش برطرف می‌شود لذا نتیجه هرچه شد نتیجه یک حرکت سازماندهی شده جمعی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.