امروز: چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [ سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال ]

شناسه‌ی خبر: 966
نسخه چاپی
اسماعیل کوثری:

اولویت نامزد نهایی «جبهه مردمی» باید رفع مشکلات اقتصادی باشد

نماینده سابق مجلس گفت: اولویت نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی باید رفع مشکلات مردم خصوصاً در زمینه مشکلات اقتصادی باشد.

اسماعیل کوثری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کنار هم قرار گرفتن نیروهای انقلابی خودش یک نتیجه مثبت است،‌ گفت: تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار بسیار خوبی بود و امیدواریم با همدلی، یک دست شدن و نزدیک شدن نیروهای انقلاب به هم، به نتیجه و هدف مورد نظر برسیم.

کوثری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شانس پیروزی برای این جبهه در انتخابات آینده متصور هست یا خیر؟ گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات آینده  به احتمال خیلی زیاد شانس پیروزی دارد، لذا اگر به یک نفر واحد برسند، آن نفر واحد می‌تواند این کار را انجام دهد.

وی با اشاره به معرفی یک تیم کنار نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، افزود: اولویت کار  تیم کنار نامزد نهایی باید رفع مشکلات مردم خصوصاً در زمینه مشکلات اقتصادی و پیاده کردن اقتصاد مقاومتی باشد.

منبع: تسنیم

۲ دیدگاه

ارسال دیدگاه
  1. سلام مردم ازدولت آینده انتظاردارن که به مناطق محروم رسیدگی کنن اشتغال ایجادکنن همانطورکه کارخانه های بزرگ درشهرهای برخوردارمیزنن واشتغال میکنن به فکرمناطق محروم باشن اگرآزمون استخدامی آمد مثل دولت آقای روحانی نگویند درآزمون استخدامی آموزش پرورش اولویت استخدام با فرزندان بازنشستگان آموزش پرورشه یعنی من بچه کارگر ازروزی که به دنیا آمدم بایدکارگرباشم بچه کارمند هم روزی که متولدشده کارمنده سن استخدام راپایین آورندونگذاشتن بیشتردهه شصدی ها درآزمون شرکت کنن الان درمناطق محروم مردم هیچ درآمدی ندارن بیشترمردم شهرستان محروم آبدانان برای فرارازبیکاری به تهران رفتن وبیشترجوانان بخاطربیکاری گرفتاردام اعتیادشدن ویادچارناراحتی اعصاب شدن مردم ازعملکرد وزرای دولت دکتراحمدی نژادخیلی راضی هستند والان هم به نیکی ازآنهایادمیکنن ان شا الله که ریس جمهور آینده از جمنا باشه وتمام تلاش خودرا برای ازبین بردن فقروبیکاری درمناطق محروم بکندکه اصلی ترین مشکل مردم اشتغال وبیکاریه نه آمدن چندهواپیمای خارجی وآمدن چندهییت خارجی که هیچ تاثیری برزندگی وایجاداشتغال درمناطق محروم نداره

  2. همچنین خواهش بنده حقیر این است که جمنا واقعا فقط جبهه مردمی باشد و همینطور باقی بماند و از وابستگی های صرف جناحی و غرض ورزانه(اصولی، اصلاحی و اعتدالی و…) دور باشد که واقعااین قبیل شعارها عزیزان را از مردم دورتر و دورتر میکند. چون در همه دوران در محیط آموزش عالی و آموزش و پرورش (دبیرستان)بوده ام و به تعبیر ارزنده آقا، هرجا واقعا دست اندرکاران متدین و انقلابی قلبا و عملا و خالصانه و صادقانه همراه با مردم و مطابق مبانی نظام مقدس و همسو با فرمایشات امام (ره) و رهبری بودند بسیار خوب و موفق و با پیشرفت همراه بوده است اما هرگاه غرض ورزی های صرف سیاسی و فامیل بازی و پارتی بازی بدون توانایی سنجی و حق گستری بوده و از مردم و فرامین اسلامی و الهی و حکومتی و چارچوبها فاصله گرفتند، آزردگی خاطر و بی عدالتی و نومیدی و به حاشیه رفتن جوانان مستعد و دلسردی خانواده ها به ویژه درباره فارغ التحصیلان و دانشجویان را به همراه داشته است و این گونه استفاده ابزاری از مردم و جوانان و سپس کنار زدن مردم و فاصله گرفتن از آنها به ویژه قشر کم برخوردار، با سیره ارزشمند اسلام مبین و پیامبر (ص) و ائمه معصومین علیهم السلام و و منویات وبرنامه های عملی، علمی، سیاسی و فرهنگی امام (ره)و حضرت امام خامنه ای(مد ظلهم العالی) همخوانی ندارد. پس خواهش میشود به احترام خون شهیدان عزیز و با وجدان انسانی در همه حالتها و در هر گرایشی که هستند- به کوری چشم دشنان و بدخواهان- با مبانی نظام مقدس و امام و رهبری معظم و مردم روراست باشند و فقط عدالت، توانایی و تخصص، التزام، مردمداری و دفاع از مظلومان و محرومان در عین احترام به طبقه برخوردار و استفاده از همه ظرفیتها و به ویژه جوانان در کنار تجربه و مشاوره پیران خردمند مد نظر قرار گیرد. به امید آینده ای درخشان برای ایران اسلامی و مردم صادق و بی ریای ایران زمین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محفوظ است.